2733
2734
هرکی شوهرش خوبه شاده شادی زن فقط بستگی ب شوهر باشعور و با احساس داره

همه چی شوهر نیست 

خانومای شاغل، بخاطر استقلال بیشتر مطمئنا رضایت بیشتری دارند 

کُمدی که لباس لی نداشته باشه، شبیه منظومیه که زمین نداره! 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برا هرکسی فرق میکنه. من شاغل بودم استرسم زیاد بود. الان کار نمیکنم خیلی ریلکسم و راضی‌ترم. البته درآ ...

حق انتخاب داشتن خیلی مهمه 

منم فکر میکنم کسی که انتخاب میکنه شاغل نباشه با کسی که توانایی اشتغال نداره خیلی فرق داره

😁

چون به عنوان یه فرد مفید و هویت دارن تو جامعه نه ب ی چشم چیز دیگ

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که زندگی بهت یاد داده چیه میگم هرجای زندگی حالت با کسی و چیزی خوب نبود ترکش کن. مهم نیس تا کجا پیش رفتی. مهم نیس چقد زمان گذشته. میگم هیچ وقت برای ترک مسیر و آدم اشتباه دیر نیست. میگم هیچی توی زندگی مهم تر از این نیست که حالت خوب باشه. هیچ چیزی و هیچ کسی ارزش آزار دیدن رو ندارهمیگم اولویت زندگیت حال خوبت باشه. چون یه جایی وقتی به گذشته نگاه می کنی می بینی سر آدما و اتفاقاتی اذیت شدی که حالا هیچ جایی تو زندگیت ندارن..

بستگی به خیلی چیزا داره یکیش توانایی جسمی اون خانوم

من نتونستم کار بیرون و خونه رو همزمان انجام‌بدم احساس میکردم‌ دارم فرسوده میشم.همیشه خسته و نگران کارهای عقب افتاده بودم

الان حس خیلی بهتری دارم 

ولی خانومایی هستن که اینقدر توانا هستن که هر دو کار رو انجام‌میدن.همینطور که  هم خانوم خانه دار افسرده داریم هم شاد

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...

روحیه ها متفاوته

همه ی زندگیها یک جور نیست

یکی با سرکار بودن خوشحاله یکی با خانه داری و کارهای خونه و مهمتر از همه تربیت بچه ها

شاید یکی به خاطر چندرغاز باید صبح تا شب کار کنه...چطور خوشحال باشه

ولی هیچی مثل خواب نمیشه😋

آخ گفتی من همش غصه خواب دارم 🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
شادتر رو نمیدونم ولی میدونم زنانی که درآمد دارند یا توانایی درآمد داشتن دارند زیر بار هر حرفی نمیرن& ...

من این ارزیابی رو بیشتر روی خانومای کشور خودمون انجام دادم. میبینیم اگه خانومی که تحت خشونت خانگی قرار داشت میتونست از مهارتی که داره درآمد داشته باشه و از لحاظ مالی روی پای خودش بایسته، خودش نجات دهنده خودش می‌بود و این یعنی به سمت شادی رفتن . 

بستگی به جون و توانت داره

یکی کم جونه از سرکار که میاد عین سنگ میفته یه گوشه نا نداره بلند شه کاری کنه اون خداییش شاد نیست که

یکی دیگه پرتوان و پرانرژیه بعد از کارش خسته نیست میره میگرده برا خودش اون خیلی شاد و شنگوله

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
حق انتخاب داشتن خیلی مهمه  منم فکر میکنم کسی که انتخاب میکنه شاغل نباشه با کسی که توانایی اشتغ ...

دقیقا عزیزم.. یادم رفت اینو بهش اشاره کنم. من با شروع پاندمی و بخاطر پسرم به اختیار خودم کار نکردم. کارم متعلق به خودمه و میتونم هر زمان خواستم برگردم.

نسبیه یک زن میتونه شاغل باشه و شاد میتونه شاغل باشه و غمگین یک زن میتونه خونه دار باشه و شاد میتونه خونه دار باشه و غمگین به روحیه آدمهاس 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

دقیقا دو روزه موندم خونه افسرده شدم

چیکار میکنید صبح تا شب تو خونه؟

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
روحیه ها متفاوته همه ی زندگیها یک جور نیست یکی با سرکار بودن خوشحاله یکی با خانه داری و کارهای ...

من بیشتر نظرم روی اکثریت بود. شاغل بودن زحمات زیادی داره ولی ادمو رشد میده، به آدم استقلال مالی، آزادی عمل میده و این دو مورد که اکثرن از خانومای توی کشورمون گرفته شده منجر به شادیه و حس رضایت خاطر، این که میتونی گلیم خودتو از آب بکشی بیرون عزت نفس رو میده بالا 

2706