2752
2734
عنوان

دوستای کاشانی بیان اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 201622 بازدید | 3633 پست
سلام به همه
ملودی جون ما که هر روز اخبار سوغاتی ها رو داریم مامانم نمی تونه جلوی خودش رو بگیره و مرتب برای فرنیک چیزی میگیره کار به جایی رسیده که خواهرم میگه بعضی چیزا رو یواشکی سر جاش میذارم بازم مامانم میره بر میداره.
فرانک جون من که حاضرم هر وقت بگین من هستم فقط کاشان باشه چون من به ندرت می تونم از کاشان بزنم بیرون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوستان
مامان من جمعه از مکه اومدن و جاتون خالی کلی سوغاتی خوردیم .دیروز هم از ذوق سر کار نیومدم .
ملودی جون مسافراتون اومدن؟
سها جون چطوری نی نی گلت خوبه؟
الهه جون خوبی صالح بزرگ شده چه کارایی رو یاد گرفته انجام بده ؟
فرنیک که خیلی بامزه شده و تقریبا همه چی میگه مثل مرغ مینا شده هرچی بهش میگی بلافاصله تکرار میکنه.
عاشق آب بازیه روز سه تا چهار بار آب بازی میکنه توی تراس یا توی حیاط و یاتوی حمام.به زور باید بیاریمش توی خونه.
فرانک جون شما خوبی دختر گلت خوبه از قول من ببوسش.
ملیحه جون شما کاشان زندگی میکنی ؟توی چه خیابونی؟ شاغلی؟ نی نی میخوای یا نه هنوز زوده؟
زهرا جون شما چطور؟ البته نی نی رو فهمیدم داری ولی بقیه سوال ها رو جواب بده اگه ممکنه.
سلام به همه دوست جونا فائزه جون چشمت روشن کاشون چه خبر فقط گرما ها؟ صالح هم همون طوریه کاراش خیلی بامزه است بچم همش تو خونه دنبال چاقو می گرده بعدشم دستشو میزاره رو چشمش میگه چش یعنی به چشمم میخوره میترسم بچم چاقو کش بشه هر حرفی بزنی میخواد تکرار کنه اگرم نتونه آهنگش رو میگه راستی فرنیک الان چند سالشه؟
سلام فائزه جان من کارمند هستم و نینیم پیش مامانم .خودم بلوار مطهری زندگی میکنم.ظاهرا نینی من از همه کوچولوتره...... مامانی صالح اسم خودت چیه عزیزم؟ میشه سوالهایی که از من کردید شماها هم بگید؟ مثلا شاغل هستید؟ تحصیلات؟ محل زندگی ؟
2706