2733
2734
عنوان

همگی بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 182 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا روزی٤٥ تا تاپیک مادر شوهر خواهر شوهر میزننا:||||
امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
راحله داغون جمله اولت و جمله های بعدیشم:))) میخای ی تجدیدنظر بکن خاله ریزه غذای تو...
امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
عشق میم محبت محبت میاره مگه غیر از اینه؟این عواقبارو تو مخمون کردن
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
منم از همین میترسم مادر شوهر خواهر خودم خیلی بده مادربزرگ خودمم که مادرشوهر مادرم میشه واقعا بد بود با مادرم حتی با ما.الان که مادر نامزدم با من خوبه من باورم نمیشه احساس میکنم فیلمشه
من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
بچه ها احساس میکنم مادرشوهر منم ازینکه شوهرم منو خیلی دوس داره نگران میشه و یکاری میکنه ناراحت بشم ولی زود از دلم در میاره ولی منم دلخور میشم چون میفهمم کی دست ب اقدام میشه ک ناراحتم کنه
عشق میم تو محبت کن
بیسیاستی نه ها محبت درست
اگه بد شد بیا تف کن تو تاپیک من
سحری خیالت راحت باشه خوبن بذار ذوق محبت کردن بهت رو داشته باشن
2706