2737
2739
عنوان

کمک کنید ---لکه بینی---

| مشاهده متن کامل بحث + 101024 بازدید | 64 پست
ترانه جون من الان هفته 15 هستم از هفته 5 لکه بینی داشتم. 2..3 روز بود بعد قطع می شد دوباره چند روز بعد.... البته لکه هام کم بود.. شیاف هر شب ـ قرص ایزوپرین هم هر وقت درد داشتم . حتی امپول پروژسترون هم زدم. خدا رو شکر فعلا خوبم ... ولی تو استراحتم. تو هم نگران نباش .. خیلی استراحت کن. س ک س اصلا نداشته باش. انشالا خوب میشی عزیزم.
سلام دوستان. منم هفته شش بارداری هستم و الان یک هفته ای میشه که لک قهوه ای دارم که هی کم و زیاد میشه.
آمپول پروزسترون و قرص ایزوپرین هم دارم استفاده می کنم. ولی لکه هام تموم نمیشه. البته یک کیست 36 میلیمتری هم دارم.
تورو خدا بگید مشکلی هست یا نه؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان.
منم هفته 5 هستم و از دیروز لکه بینی دارم.خیلی کمه ولی هست.
دکتر هم یه امپول بهم زد و گفت موجب تقویت بارداری میشه.و گفت تند راه نرو و چیز سنگین برندار.
از دیروز هم کم راه میرم و بیشتر نشستم.
مشکل خاصیه؟
سلام دوست جونا
من هم درزمان حاملگی همینطوری بودم از زمانی که باید پریود میشدم تاآخرماه3 حتی لکه بینی هم نبود خونریزی کامل وخیلی خیلی زیاد بود که 4شب دربیمارستان بستری شدم اما خدا می خواست وبچه ام سالم موند بدون استفاده از هیچ دارویی نه شیاف ونه قرص وآمپولی الان هم پسرم 13 ماهشه خداروشکر هم سالمه وهم خیلی باهوش
پس شما هم از اون بخواید که بچه هاتونو براتون نگه داره چون اون خیلی ارحم الراحمین
انشاا...که هم خودتون وهم بچه هاتون سلامت باشید
2731
2740

سلام نوشين هستم من دقيقا روز لانه گزينى لكه بينى داشتم ولى  الان ٢روز از تاريخ پرى ميگزه كه لكه بينى چند قطره اى تويه دستشويى دارم ٢هفته هر روز دلدرو كمر درد داشتم ميشه راهنماييم كنيد؟اگه حامله نيستم اون همه دلدرد با اينكه تازه سونو دادم و مشكلى نداشتم چى بود؟

سلام دوست جونا من هم درزمان حاملگی همینطوری بودم از زمانی که باید پریود میشدم تاآخرماه3 حتی لکه بین ...

شما پریود میشدی و خونریزیتون زیاد بوده از کجا اولش فهمیدید ک باردارید؟

سلام میشه منو راهنمایی کنید

من اولین اقدامم رو داشتم و منتظر موعدم بودم تا ببینم چطور شده

دوروز ازموعدم گذشت و پریود نشدم

امروز ک روز سوم ازصبح لکهای قهوه ای میبینم

نمیدونم چی کار کنم

2706