2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با سلام و خسته نباشید. من حدود 5روز است عمل واریکوسل سمت چپ انجام دادم تصادفا متوجه شدم که جای عمل تا ب ع ض ه کلا بی حس هستش ولی می دونم این طبیعیه ولی وقتی نفس عمیق می کشم ب ع ض ه راستم بالا و پایین میره ولی سمت چپ انگار مرده هیچ حرکتی نداره خیلی نگران شدم اگه یکی راهنمایی کنه ممنون میشم . تشکر از سایت خوبتون
2728
سلام بر همگی کالر داپلر من می گه واریکوسل دو طرفه دارم و آیتم های غیر عادی اسپرموگرام من هست: Rapid Progressive (Class A%) 0.9% Normal Morphology 1% Abnormal Morphology 99% دکتر ها گفتند باید واریکوسلتو جراحی کنی. دوستانی که خودشون یا همسراشون جراحی کردند کمکم کنید...... نوع جراحی تون چی بود: میکرو سرجری یا لاپراسکوپی ( تو اینترنت خوندم میکروسرجری ظاهرا بهتره) و اینکه بیهوشی کامل گرفتید یا بیحسی نخاعی... اگه بی حسی نخاعی گرفتید در حین عمل چه حالی داشتین؟ تا کی سردرد یا کمردرد داشتید؟ چون می ترسم بی حسی نخاعی برام درد های طولانی مدت ایجاد کنه
کسی دکتر پویان رو میشناسه؟پیشش رفته؟
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
برای عمل وریکوسل دوستان فقط دکتر غروبی من خودم چند سال پیش عمل کردم کارش فوق العاده ست ایشون با عشقی که به کارش داره جراحی میکنه و نتیجه ی جراحی ش عالیه بعد از چند ماه هم خدا به ما یه دختر کوچولوی شیرین داد
2738
سلام، من هفت روزه از عملم میگذره.. کسی نشانه های عفونت رو میدونه؟ محل عمل نه ورم داره و نه قرمزه. فقط از یک نقطه کوچک مایع کمرنگ ترشح میشه. دیروز اینجوری نبود. یک نقطه ک یک کوچولو عمق داره. دیروز ک این مشکل نبود دکتر معاینه کرد و گفت مشکلی نداری، ولی امروز اینجوری شدم. این عغونته؟؟ ؟؟؟
سلام خسته نباشید من عمل واریکس درجه سه شدید انجام دادم اولین روز احساس کردم که حالت بیزه هام تغییر پیدا کرده و رفتم دکتر که عمل شدم بعد 5 ماه دیدیم تورمی که قبل از عمل وجود داشت باز هم وجود داره رفتم دکتر گفت چرک ایناست قرص داد قرص ها رو دو ماه نا منظم استفاده کردم اما باز توروم موجود هست از این میترسم که دوباره به عمل برم میشه راهنماییم کنینن و یه سوال دیگه اینکه قبل عمل رفتم ازمایش اسپرم دادم مشکلی نداشتم ممکنه بعده عمل مشکل پیدا کنه ؟ اگه هست چند درصد اینجوری میشه
سلام من دیروز عمل واریکوسل انجام دادم و همون روز مرخص شدم، از دیشب کیسه بیضه متورم شده ولی الان نسبت به دیروز کمی ورمش کم شده ولی هنوز ورم داره و کبودی. آیا این مساله طبیعی است؟ ضمنا واریکوسل گرید سه و ۳۴ سال سن دارم.
سلام دوستان وقت بخیر من همسرم ٥روز هست عمل واریکوسل سمت چپ انجام دادن الان ب ی ض ه کمی درد داره آیا طبیعی هست ؟لطفا میشه راهنماییم کنید نگران هستم کارشون هم نشستنی هست خیلی استراحت هم نداره
خدایا من با این دلی که شکسته بازم امیدم به تو هست میدونم تو بخوای میشه من بدون واسطه فقط خودت رو صدا میزنم
2706