2737
2734
این خوابیه که من دیدم. راستش 3 روزه ذهنمو درگیر کرده!
بعدشم هرچی فیلم دیدم تا حالا، همش حول این مسئله میگشته!
یعنی تا یه آهنگ غمگین میشنوم هم اشکم درمیاد! نه بخاطر اینکه نمی خوام بمیرم یا از مردن میترسم.
کلا گریه ام میگیره که دخملم بدون من بزرگ میشه، با کی دردو دل میکنه، باباش بهش میرسه یا نه؟ احساس تنهایی میکنه کجا میره؟!
با خودم تصمیم گرفتم تا زنده هستم هیچ وقت تنهاش نذارم، حتی اگه بودنمو نمی بینه!
اگه چندروز فرصت داشتم برای زندگی، همش براش یادداشت مینوشت برای تک تک سالهای تولدش نامه مینوشتم، برای روزای دلتنگیش می نوشت، برای روزای عاشقیش مینوشتم برای روزای مادر شدنش مینوشتم!
که بدونه من همیشه به یادشم و همیشه کنارشم!
بعد استرس منو گرفت که یکهو دیدی من تصادفی کردم و یکهو مردم!!!!!!!!!!!!
حالا این همه برنامه ریزی و نامه نگاری رو چیکار کنم؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعد شروع کردم به نوشتن از پریشب!
امروز واقعا حس کردم دیوونه و افسرده شدم!!!!!!!!!
اما حسم عوض نمیشه!!!!!!!!!!!
هرچی هم سر خودمو به کارای دیگه گرم میکنم، باز یاد این مسئله میفتم ناخودآگاه و میرم تو خودم!
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو برای خودت وبلاگ بساز با مامانای دیگه دوست شو ...خیلی خوب بعد میبینی اونها دارن چیکار میکنن اصلا به این چیزا فکر نمیکنن

عزیزم مرگ هست و اتفاق هم می افته ولی انقدر نباید بهش فکر کنی ک زندگیت مختل بشه

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2731
عزیزم این جور فکرا تو ذهن هرکسی میاد ولی سعی کن ذهنتو خیلی مشغولش نکنی
برای دخترت خاطراتتونو تو یه دفتر یا وبلاگ بنویس
سعی کن از تمام لحظات بودن درکنارشون استفاده کنی
تو تکراری نمیشی...من بهت وابسته تر میشم...
3روزه بدجور درگیر شدم! وقتی سرکارم خیلی خوب و بشاشم!
اما وقتی میام خونه، غم به دلم میشینه!
افسردگی 3 روزه داریم اخه؟
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
2740
این افکار رو دور بریز انشا... همه پدر مادرها بتونن بچه هاشو رو خودشون بزرگ کنن مرگ هم حقه ولی خوب با فکر مرگ که نباید زندگی رو به کام خودمون تلخ کنیم بیخیال
🌟💫⭐🌞🪐✨🌜
عزیزم عمر فقط دست خداست و تو هم با بقیه ادمها فرقی نداری گلم و نمیتدنی سرنوشت رو عوض کنی و نمیتونی هم جلو جلو تصمیم بگیری از زندگیت لذتببر این فکرارو بریز دور حیف نیست روزاتو خراب کنی برو به بچت برس هر ادمی تا تو این دنیاست باید زندگی کنه هر وقتم نبود بقیه خودسون میدونن باید چیکار کنن و اونم خواسته خداست

به نظرم یه ویتامینی چیزی تو بدنت کم شده و افسرده شدی حتما برو دکتر گلم
خدایا کمکم کن
خوبه که به مرگ فکر میکنی اما نه انقد که زندگیت تو مختل کنه تا این دنیا هستیم باید امید به زندگی داشته باشیم واز بودن کنار عزیزانمان لذت ببریم نه این که استرس رو تو وجود اونهاهم راه بدیم اینجوری خودت و داغون میکنی دوستم منم یه مدتی این جوری بودم حتی به همسرم میگفتم دخملم رو بده مامانم بزرگه کنه یهوقت زیردست زن بابا ندیا داشتم داغون میشدم که الان بهترم از وقتی خودم وبا نقاشی سرگرم کردم
مهم نیست مردم پشت سر من چه میگن مهم این که نمیتونن تو روم بگن
مرسی دوستای خوبم. واقعا افکار بد و دپرس کننده ای هستش!
امیدورام هیچ کس تو زندگیش مثل من خل وضع نشه!!!!!!!!!!1
امیدورام همیشه به شادی با همه عزیزانتون بمونین!
عزیزم ادمیزاد دیگه.

من یه فیلم تو دوران بارداریم از خودم گرفتم و یه فیلمم یک سالگی پسرم. آرزو هامو و خیلی چیزا رو واسش گفتم این که چقدر دوسش دارم و اگه بمیرم و زنده باشم عزیزترینمه و چیزای دیگه

اونارو ریختم تو سی دی. بعد گذاشتم تو گاو صندوق. به شوهرمم گفتم که اگه من چیزیم بشه همه طلا ها و داراییمو هر چند کم تولد 20 سالگیش با این سی دی بده بهش.

و بهش گفتم اگه چیزیم شد بسپرتش به خاله شوهرم. به همه هم گفتم خاله شوهرم همه کاره بچمه اگه که نباشم.

از خودم به اون اطمینانم بیشتره ایقدر که با خدا و پاکه. خودشم بچمو دوست داره

خیال خودمو با این کار راحت کردم. حالا درست یا غلط