2733
2734
عنوان

شوهرم راضی نمیشه رضایت بده تاسزارین بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2321 بازدید | 106 پست
چرا بعضیا هم تو بیهوشی فشار میدن بیشتر جیغ جیغا مال ترسه...آدم از رو ترس بیشتر جیغ میزنه تا از رو درد
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
طبیعی کی گفته فقط همون روزه؟ خیلی ها بخیه میخوره واژنشون و باید مواظب بخیه هاشون هم باشن و بالاخره محل بخیه درد خودش رو داره . من سزارین شدم چون پمپ درد داشتم هیچ دردی حس نکردم
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باران خواهر من سزارین شد دریغ از یه ذره شکم روز بعد زایمان اصلا صاف صاف خواهر شوهرم هم همینطور
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
باران جان من روزی که فهمیدم باردارم ۸۲ کیلو بودم ۱۰ روز بعد زایمانم ۶۹ کیلو . شکمم هم اصلا بزرگ نموند بعدش دوباره بخاطر تغذیه بد و پشت میز نشینی چاق شدم .
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2731
اوناییکه طبیعی میزان شکمشون زودتر جمع میشه ولی واژن ...
اونایی که سز،میکنن اگر شکم بند نبندن و ورزش نکنن شکمشون بزرگ میمونه ولی واژن دست نخورده
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
من پسرم درشت بود 4 کیلو اگه طبیعی بود که داغون شده بودم ......
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!!
چون اگه قرار بود باز نشه جاش یه دیوار میذاشتن
والا من به شخصه ترجیح میدم دست نخورده بمونه تا بخواد با بخیه بهتر شه
ولی همونطور که قبلا گفتم به کسی نمیگم برو طبیعی یا برو.سزارین
فقط تجربه خودمو.از،سز گفتم چون بعضی حرفها درباره سز اغراق آمیز بود
یه سوال من شکمم رو فشار میدم بچه رو حس کنم ضرر داره؟ همسری همش میگه فشار نده امروز گفتم فشار دادم بچه رو حس کردم برای اولین بار میگه اگر جایی که فشار دادی گردنش باشه چی؟ میشه مگه اسیب ببینه؟
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
خوب فشار نده من بعضی وقته ها نمی دونم چطوری پاش بود گیر میکرد تقریبا زیر دنده ها نمی دونم چطور توضیح بدم فشار میدادم جمع میکرد ولی نکن زیاد این کار رو احتیاط شرط عقله
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!!
وای حواسم نبود اینی که من میگم ماه اخر بود شما زود ول کن فشار نده یه چیز شیرین بخور به پهلو چپ دراز بکش تکوناشو حس می کنی
2706