2733
2734
مرسی عزیزم همچیو توضیح دادی انشالله برا منم اینا زودتر خاطره بشه تا سوال😂❤️

انشاالله اصلا ذهنتو درگیر نکن

اونروز تو گروهمون مامانا داشتن از درد بعد زایمان میگفتن من هر چی فکر میکردم دردام یادم نمی اومد

با این که تازه ۴۰ روز گذشته

و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻
سلام دوستان من امروز روز ۱۹ انتقالم هست  دیروز یکم زیادی کار کردم لکه بینی قهوه ای داشتم امر ...

فقط استراحت کن و با دکترت مشورت کن 

و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تو اتاق عمل لحظه ای ک تزریق کردن احساس شدید سنگینی تو پاها داری. بعد چند دقیقه هم کلا جز احساس ...

ممنون عزیزم بابت توضیحات. سرت را کی تکون دادی؟

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
2731
سلام دوستان من امروز روز ۱۹ انتقالم هست  دیروز یکم زیادی کار کردم لکه بینی قهوه ای داشتم امر ...

عزیز جان وقتی انتقال دادی و مثبتی کلا باید زندگی قبلت بزاری کنار

و کار کردن کلا ممنوع هست. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز جان وقتی انتقال دادی و مثبتی کلا باید زندگی قبلت بزاری کنار و کار کردن کلا ممنوع هست. 

اینجوری که خیلی سخته

شما هم انتقال دادین ؟ یا طبیعی باردار شدین

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینجوری که خیلی سخته شما هم انتقال دادین ؟ یا طبیعی باردار شدین

عزیزم بارداری با ivf غیر طبیعی هست برای همین باید این شرایط غیر عادی بپذیری و استراحت کنی! 

منم ivf بودم و تا جایی ک لازم بود کامل استراحت کردم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم بارداری با ivf غیر طبیعی هست برای همین باید این شرایط غیر عادی بپذیری و استراحت کنی!  ...

مرسی که جواب دادین🙏🏻

الان که کلا از دیروز فقط دراز کشیدم 

توکل بر خدا

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام خانما من برام سوال پیش اومده فرق پی ار پی با چسب جنین چیه؟

من به دکترم گفتم چسب جنین میخام گفت پی ار پی و چسب جنین یکیه

ممنون میشم راهنمایی کنید

خدا رو دارم پس میشه...
سلام خانما من برام سوال پیش اومده فرق پی ار پی با چسب جنین چیه؟ من به دکترم گفتم چسب جنین میخام گفت ...

پی ار پی یه عمل هست که باعث جوانسازی رحم میشه تو بیمارستان باید انجام داد

چسب جنین تزریق امپول اچ سی جی هست که از هورمون های زن بارداره و باعث تلقین بارداری میشه معمولا بعد انتقال دو تا سه بار به دستور پزشک تزریق میکنن

پی ار پی یه عمل هست که باعث جوانسازی رحم میشه تو بیمارستان باید انجام داد چسب جنین تزریق امپول اچ س ...

سلام یگانه جان در چه حالی؟

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده

سلام بچه ها خوبین

میگم شما ها جشن تعیین جنسیت گرفتید؟

اگه گرفتید بعد جواب ان تی بود یا جواب سلفری

بعد کیا رو دعوت کردین دوست یا خانواده؟

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706