2733
2734
شما هم آی وی اف کردین میشه بگین کاری کردین که انتقالتون مثبت شد؟ منم بزودی میخوام آی وی اف کنم امید ...

سلام عزیزم 

من سه بار انتقال دادم فرقی که اینبار اخر داشت خیلیی ورزش کردم و لاغر درحدی ک یک گرم اضافه وزن نداشتم روز انتقال

گوشیمم یه ده روزی گذاشتم کنار اینترنت اینام قط چون سرچ میکردم و استرسی میشدم  اگه تا چهارده هم صبر میکردم بهتر بود دیگه استرس بهم چیره شد روز ۱۲ رفتم ازمایش

بعد ما جنوبیم ادویه هامون طبعش خیلی گرمه اون دوهفته نخوردم غذای ادویه دار اما بعد اون همچی میخورم

یه چیز دیگم که من دفعه های قبل میگفتم حتما میشه حالا یه تنبلی تخمدان چیه صددرصدیه اما خدا بهم ثابت کرد تا من نخوام نمیشه ایندفعه خیلی تلاش کردم شش ماه ورزش رژیم دکتر خوب یه شهر دیگه همچی عالی اما گفتم خدایا تو اگه نخوای نمیشه اگه هرکاری کنم خودت بهم بده و برام معجزه کرد

انشالله هم شما هم همه دوستای منتظرم قسمتتون بشه🥹❤️

یکی یکی همه دارید به سلامتی زایمان میکنید 😍یهو نرید درگیر نی نی هاتون بشید ما رو ترک کنید من تنها شم🥲 کم بیایید اما بیایید🥰

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم  من سه بار انتقال دادم فرقی که اینبار اخر داشت خیلیی ورزش کردم و لاغر درحدی ک یک گر ...

مرسی که توضیح دادی عزیزم خدا نی نی گلت رو برات حفظ کنه❤️

منم حتما اینکارو انجام میدم

من کیست اندومتریوز دارم همسرمم مشکل اسپرم

تهران هستم میخوام برم کلینیک نیکان آی وی اف کنم 

خدا به همه منتظرا کمک کنه خیلی سخته انتظار.. همش میگم یعنی میشه منم بلاخره مامان بشم صدای قلب نی نیم رو بشنوم🥺

خدای من چگونه ناامید شوم وقتی که تو امید منی❤️
سلام عزیزم  من سه بار انتقال دادم فرقی که اینبار اخر داشت خیلیی ورزش کردم و لاغر درحدی ک یک گر ...

التماس دعا دارم عزیزم❤️ دعا کن منم مادر شم

2731
مرسی که توضیح دادی عزیزم خدا نی نی گلت رو برات حفظ کنه❤️ منم حتما اینکارو انجام میدم من کیست اندوم ...

خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم ارزوی منه که همتون جواب بگیرین بخدا اینقد خوشحال میشم میبینم یکی یکی بچه ها دارن جواب میگیرن که حد نداره دیگه من که میفهمم انتظار چقدر سخته  مطمعن باش درست میشه دیگه خودت میگی باورم نمیشه تو شکممه تو بغلمه برای منم مث رویا بود صدتو بزار و توکل کن حتمااا میشه❤️

خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم ارزوی منه که همتون جواب بگیرین بخدا اینقد خوشحال میشم میبینم یکی یکی بچ ...

مرسی عزیزم مهربون❤️

منم وقتی میبینم مامانای منتظر نی نی دارن شدن یجوری ذوق میکنم انگار خودم باردار شدم چون میفهمم چقدر سخته انتظار..

انشالله اون روز بیاد🥹

مرسی که توضیح دادی عزیزم خدا نی نی گلت رو برات حفظ کنه❤️ منم حتما اینکارو انجام میدم من کیست اندوم ...

سلام خانمی. چرا که نه. برای خدا هیچ کاری ندارن. انشالله دلت شاد بشه. 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
عزیزم واقعا ماها بیشتر از هرکسی همدیگرو میفهمیم❤️

یگانه جون دکتر چند هفتگی برات تاریخ زایمان زده؟ ۳۸ هفتگی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
یگانه جون دکتر چند هفتگی برات تاریخ زایمان زده؟ ۳۸ هفتگی؟

سلام فائزه خوبی 

همسرت بهترشد اومد پیشت 

اره عزیزم نامه داده زده برا سوم میشه۳۸ هفته انشالله ک زودتر غافلگیر نشیم همون سر وقت خودش بیاد دوست دارم بعدا بیام به هرکی میخواد پساری بزاره بگم خیالتون راحته خوبه میرسونه تا اخر 

سلام فائزه خوبی  همسرت بهترشد اومد .

پیشت  اره عزیزم نامه داده زده برا سوم میشه۳۸ هفته انش ...

به سلامتی عزیزم .

پس دیگه ساکت را ببند 🥳

خدا را شکر چیزی باقی نمونده. خیلی اذیت شدی با این استراحت مطلق ...

همسرم نه هنوز نیومده الان تازه شده ۱۰ روز. می که حداقل تا دو هفته نمی یام. ملاحظه می کنه واسه بچه.

من ۳۰ خرداد میشم ۳۸ هفته. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی عزیزم . پس دیگه ساکت را ببند 🥳 خدا را شکر چیزی باقی نمونده. خیلی اذیت شدی با این استراح ...

سلامت باشی عزیزم انشالله خودتم زمان کمی ک مونده بسلامت بگذرونی

من اینقد دردای عجیب غریب داشتم فک میکردم هر لحظه زایمان میکنم از سی هفته ساکم امادس

انشالله زودتر این چهار روزم میگذره میاین کنار هم سلامت باشن انشالله

2706