2733
2734
فدات شم، استراحت مطلق نه،استراحت نسبی،چون دکترم اعتقادی به استراحت مطلق نداره و گفت حتی خطرناک ...

عزیزم ان شاالله حتما اینسری مثبته 

چرا اون دوسری سقط شد؟ میخاسی ازمایشای کامل بدی

منم یه سقط داشتم که دلیلش خارج رحمی بودن نطفه بود

دکتر منم میگفت باید یکم تحرک کنی تا خونرسانی بشه

میوه ها هم این فصل یکم خطرناکه سعی کن حتما میوه پخته یا خشک بخوری

شیرسویا هم شنیدم خوبه البته خودت استادی عزیزم

عزیزم ان شاالله حتما اینسری مثبته  چرا اون دوسری سقط شد؟ میخاسی ازمایشای کامل بدی منم یه سقط ...

اون دو بار طبیعی باردار شده بودم و توی ۸ هفته سقط شد،آزمایشای کامل دادم حتی آزمایش کاریوتایپ که مربوط به کروموزم هامون بود و همگی مشکلی نداشتن،دیگه با توکل بخدا سیکل آی وی اف رو شروع کردم ،البته من بعد از تخمک کشی اولم پریود نشدم و بعد از اینکه سقط شد متوجه شدم طبیعی باردار شده بودم،یعنی سقط دومم اینجوری بود،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون دو بار طبیعی باردار شده بودم و توی ۸ هفته سقط شد،آزمایشای کامل دادم حتی آزمایش کاریوتایپ که مربو ...

اخی . عب نداره حتما حکمت خدا بوده عزیزم

خدا بهترین هارو نصیب دلت کنه عزیزدلم

ایندفعه همگی مثبت میشیم و مامانای خوشکل و نی نی های خوشکل میاریم تواین ماه عزیز استارت کارامون کردین

باور کن من چندساله از بس بی بی منفی و از منفی دادم دیگه متنفرم از بی بی

2731
اخی . عب نداره حتما حکمت خدا بوده عزیزم خدا بهترین هارو نصیب دلت کنه عزیزدلم ایندفعه همگی مثبت میش ...

فدات شم مرسی از دعای قشنگت😍

امیدوارم این تاپیک تا آخرش عالی باشه و همگی با خبرای خوب بیایم❤️😍❤️

خوب کردی  بابا چندتا امپول بیشتر نیزنی ای وی اف میکنبم من خیلی میترسیدم اما فعلا که شروع کردم ...

همه ممکنه هایپر بشن؟ از کجا باید بفمم هایپر شدم یا نه. 

امروز اخرین امپولا رو زدم. فردا استراحت. هیچی دارو ندارم پس فردا پانکچر. خیلی درد سینه و سفتی شکم دارم 

همه ممکنه هایپر بشن؟ از کجا باید بفمم هایپر شدم یا نه.  امروز اخرین امپولا رو زدم. فردا استراح ...

من شنیدم بیشتر pco ها هایپر میشن 

کلا علایمش بعداز تخمک کشی مشخص میشه . شکم سفت میشه و یخورده بزرگ‌میشه .‌اصطلاحا اب میاره

برای جلوگیری از هایپر شدن بعداز تخمک کشی  سفیده تخم‌مرغ ابپز و نیمرو خوبه و دوغ با نمک 

ان شاالله که هایپر نمیشی.

من شنیدم بیشتر pco ها هایپر میشن  کلا علایمش بعداز تخمک کشی مشخص میشه . شکم سفت میشه و یخورده ...

نمیدونم pco چیه؟ . اما امیدوارم نشم چون واقعا مسیر سختیه. و البته لذت بخش

استراحت مطلق خوب نیست  باید نسبی باشه

بچه ها من ۱۹ سالمه دوساله ازدواج کردم همه میگن تو نازایی آخرم رفتم عکس رنگی انداختم جفت لوله هام سم داخلشه باید لوله هامو بردارم بعد آی وی اف به نظرتون سنم ۱۹ هست آی وی اف انجام میدن شوهرم بچه میخاد تو رو خدا کمکم کنید 

بچه ها من ۱۹ سالمه دوساله ازدواج کردم همه میگن تو نازایی آخرم رفتم عکس رنگی انداختم جفت لوله هام سم ...

لطفا راهنمایی کنید کیا تو سن کم آی وی اف کردن کسی تو فامیل یا نزدیکاتون بوده

میترسم دیر اقدام کنم خانواده شوهرم بفهمن آی وی اف کردم بهشونم نگفتم لوله هام بستست 

سلام گلم سم داخلشه یعنی چی؟ اصطلاحی که بهت گفتن چیه؟

بالاپرا باز نمیشه؟

والا من سن کم سراغ ندارم ؛ ولی ۲۳ و ۲۴ ساله دیدم 

خوبم جواب میگیری ؛ خاسی انجام بدی شوهرت هم بفرست ازمایش

نمیدونم pco چیه؟ . اما امیدوارم نشم چون واقعا مسیر سختیه. و البته لذت بخش

پی سی او همون پلی کیستیک هست 

استرس نداشته باش عزیزم 

چند سالته ؟ چندساله اقدامی؟

سلام گلم سم داخلشه یعنی چی؟ اصطلاحی که بهت گفتن چیه؟ بالاپرا باز نمیشه؟ والا من سن کم سراغ ندارم ؛ ...

سلام عزیز دلم ممنون که جوابمو دادی 

لوله هام جفتشم هیدروسالپنکسه باز شدنی نیست😔

سلام گلم سم داخلشه یعنی چی؟ اصطلاحی که بهت گفتن چیه؟ بالاپرا باز نمیشه؟ والا من سن کم سراغ ندارم ؛ ...

همش میترسم همه ی پرستارا و دکترا هی تیکه بندازن بچه ای هیچکس نمیدونه من چه زجری کشیدم زود ازدواج کردم و الانم بچه نیارم زندگیم خراب میشه انقدر بابام مجردی اذیتم کرد مجبور شدم الانم خانواده شوهرم اذیتم میکنن که تو نازایی چون ۴۰ کیلویی لاغری خودشون چاقن منو اذیتم میکنن اخه لاغری چه ربطی به باردار نشدن داره نمیدونن لوله هام داغونه و نمیشه دیگه واقعا ناامیدم دلم معجزه میخاد 😭

2706