2733
2734
انشالله خدا ۱۲۰سال بچتو سالم و صالح برات نگهداره.آخه من پنجشنبه ۳۸ میشم حتی ۳۸ و یک روز نیستم‌.شما ه ...

ممنون عزیزم انشالله خدا کمکت کنه بسلامت زایمان کنی 

نترس کامل بچت هیچی هم نمیشه

و خدا کافیست❣️
چقدر میفهممت 😔😔 خدا بهمون قدرت بیشتر بده که با سختی های راه کنار بیایم  دخترم چند شبه تا ۴ ...

سلام خوبی

چرا خودتو اذیت میکنی اخه یکم گریپ میکسچر بهش بده خواب اورم هست 

اگه بیداره یه چیزیش هست یا سیر نمیشه یا نفخ داره یا روز خوابه شب بیدار میشه قبل خواب حسابی ماساژش بده خستش کن 

من ک شبا خوابش عالیه راحت میخوابه ولی همون یکی دوشبی هم ک اذیت میکنه کریپ میکسچر با ابجوش نبات میدمش یا یکم کوچولو بادیون دم میکنم در حد چند سی سی بهش میدم ماساژشم میدم چنتا باد معده و اروغ میزنه خسته میشه میخوابه

و خدا کافیست❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خانمها من الان یهو خونریزی افتادم خیلی عذر میخوام یه لخته ازم دفع شد بعدش قطع شد به نظرتون سقط کردم؟

چند هفته ای؟؟؟هماتوم نداشتی؟

انشاالله که چیزی نیست نترس

استراحن و با دکترت مشورت کن

و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻
چند هفته ای؟؟؟هماتوم نداشتی؟ انشاالله که چیزی نیست نترس استراحن و با دکترت مشورت کن

رفته ام هفته ی یازده 

هفته های اول بارداری هماتوم داشتن همین جوری شدم دفع شد رفتم سونو ماه پیش نداشتم نمیدونم 

منتظرم مطب باز بشه برم سونو بدم 

چقدر میفهممت 😔😔 خدا بهمون قدرت بیشتر بده که با سختی های راه کنار بیایم  دخترم چند شبه تا ۴ ...

سلام

پریسیما جون من یه هفته بیمارستان بستری شدم . ۱۶ هفتگی. به خاطر قلبم.‌تو بهش آی سی یو مادران. ۶ تا تخت تو اون اتاق بود .‌‌همشون مامان هاشون بالای سرشون مثل پروانه می تابیدن. 

منم تنها ......

مامان منم اصلا نیومد..... اینقدر روحیم خراب شد

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
خانمها من الان یهو خونریزی افتادم خیلی عذر میخوام یه لخته ازم دفع شد بعدش قطع شد به نظرتون سقط کردم؟

نه این فکرای بیخود را نکن

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ ۱۱آبان ماه سال ۱۴۰۲ ، در یک صبح زیبای پاییزی. ساعت ۸ بود داشتم درس می خوندم اصلا سر سوزنی فکر نمی کردم باردار باشم یهویی یادم اومد ۵ روزه عقب افتادم بدون هیچ علامتی.... گفتم بزار حالا یه بی بی چک بزارم ..... و با ناامیدی به سمت داروخانه رفتم یه دونه بی بی چک خریدم و در راه با خودم حرف می زدم که حتما دوباره منفیه مثل همیشه.... رسیدم خونه و..... شوکه شدمممممم. دو تا خط پررنگگگگگگگگگ🤲🤲🤲🤲🤲🤲🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤲 خدایا دل همه ی منتظرای را به حق امام رضا جانمان شاد کن. الهی آمین . اول آذر قلب فهمیدم قلب نی نیم تشکیل شده
عزیزم بدن با بدن مرکز با مرکز فرق میکنه شما هزینه هارو باید از مرکزی که میخوای انجام بدی هماهنگ کنی ...

منم میخوام دولتی برم هزینه ازاد نمیتونم .اگه بخوام ۸۰ بدم بیخیال میشم .چون واقعا فشار میاد

عزیزم خوبی. من خودم چن ساله جنین فریز دارم هزینه با الان خیلی توفیرداره بخاطراون چیزی نگفتم چون هنوز ...

انشاالله خدا بهت کمک کنه مشکل شما هم حل بشه زودتر نی نی دوقلو بیاد تو دامنت .اگر مشکلت لکه بینی .یه شماره برات میفرستم دکتر طب ایرانیه .از طرف کلینیک ناباروری بهش معرفی شدیم برا مشکلاتمون کارش عالیه .خواهرم دوسال خونریزی و لکه بینی داشت بعداز زایمانش خداروشکر الان دو ماهه درمان شده خونریزیش قطع شده.۰۹۳۶۵۹۷۰۳۴۰

عزیزم بستگی ب مرکزت و داروهات داره من پانکچرروشخصی انجام دادم باانتقال اولم سی تومنی شددکترهامم ک مط ...

خدا انشاالله برات حفظ کنه نی نی هاتو .انشاالله دامن همه سبز بشه به حق حضرت فاطمه

سلام خانوما توروخدا راهنماییم کنید. من بعداز ۱۰سال بعداز سه بار انتقال منفی باردارم و الان ۳۷هفته و ...

وای عزیزم خدا حفظش کنه من دخترم ۳۵ هفته به دنیا اومد ۵ روز تو دستگاه بود .دختر خواهرم ۳۶ هفته به دنیا اومد دستگاه نخواست .۳۸ هفته خو یه بچه کامل

2706