2752
2734
عنوان

کسی رو میشناسید بعد عمل باز قلب ریه هاش آب آورده باشه؟؟؟؟!! :((((

| مشاهده متن کامل بحث + 5396 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم ببخشید من پدرم ۱ ماهه عمل باز شدن اب اورده ریه اشون خیلی نگرانم شما پدرتون خوب شد؟دیگه ریه اش اب نباورد؟

خدایا مارو ب غیر از خودت واگذارمکن🙏میشه برا سلامتی امام زمان وسلامتی خودمون صلوات بفرستین😍الهی ب امید تو نه ب امید غیر از توکه همه امید مافقط تویی❤میشه برای شفای پدرم دعاکنین ک سایش بالاسرمون باش تنهاامیدمه🙏🥺
واااااااااااااااااااااااااااااای خدااااااااااااااااااااااا یکی بیاد منو از استرس نجات بده...

سلام عزیزم توروخدا بیا جوابمو بده.من بابام عمل قلب بازشدع سع روزپیش سزفه داره بدنفس میکشه توخواب دارم میمیرم ازاسترس خدایی نکرده ممکنه ریه ش اب اورده باشع؟علایم مادرتون چی بود چیشد.یکم توضیح میدید

نمیدونم چرا صبح ک ازخواب بیدارمیشم ظهره🥴             شمارونمیدونم ولی حضرت عباسی من ب ماسک وابسته شدم.بدون اون انگارشورت پای دماغم نیست😷😂 ن تنهادیگه ۱۸سالم نیست بلکه ۱۹.۲۰و۲۱روهم ردکردم تورو خدا یه دیقه وایسیم ببینیم چی داره میشه😐😩معلوم نیست روی خوش زندگی سمت کیه ک ک..ونش سمت ماست😏کارما باش کسی ناراحتت کردخودت جرش بده😤من هیچوقت مشکلمون رو باخانواده پدری نفهمیدم فقط میدونم باید قهرباشیم😊از خانواده پدری فقط با بابام رفت و آمد داریم.آدم بایدانگل شناسی بخونه تابتونه یسری هارو بشناسه
عزیزم ببخشید من پدرم ۱ ماهه عمل باز شدن اب اورده ریه اشون خیلی نگرانم شما پدرتون خوب شد؟دیگه ریه اش ...

سلام شماازکجافهمیدید علایمشون چی بودیکم راهنماییم کنیولطفا منم بابام عمل شده دارم ازنگرانی میمیرم.

نمیدونم چرا صبح ک ازخواب بیدارمیشم ظهره🥴             شمارونمیدونم ولی حضرت عباسی من ب ماسک وابسته شدم.بدون اون انگارشورت پای دماغم نیست😷😂 ن تنهادیگه ۱۸سالم نیست بلکه ۱۹.۲۰و۲۱روهم ردکردم تورو خدا یه دیقه وایسیم ببینیم چی داره میشه😐😩معلوم نیست روی خوش زندگی سمت کیه ک ک..ونش سمت ماست😏کارما باش کسی ناراحتت کردخودت جرش بده😤من هیچوقت مشکلمون رو باخانواده پدری نفهمیدم فقط میدونم باید قهرباشیم😊از خانواده پدری فقط با بابام رفت و آمد داریم.آدم بایدانگل شناسی بخونه تابتونه یسری هارو بشناسه
سلام شماازکجافهمیدید علایمشون چی بودیکم راهنماییم کنیولطفا منم بابام عمل شده دارم ازنگرانی میمیرم.

سلام گلم ببین پدر من دراز ک میکشید نفسش تنگ میشد بعد گوشمو پشت کمرشون میزاشتم نفس ک میکشید خس خس داشت یه عکس از ریه گرفتیم دیدیم بله ۳لیتررررررر اب اورده ک سوند زدن وخارج شد خیلیییییی بهتر شد راحت شبا دیگ میخوابید.حتماااااا با دستگاه اسپیرومتری ک دادن مثل قلیون درطول روز کار کنه ک ریه هاش باز بشه.عمل تعویض رگ داشتن یا دریچه؟نگران نباشین بعد عمل باز کلا طبیعی اب اوردن وجای نگرانی نیست

خدایا مارو ب غیر از خودت واگذارمکن🙏میشه برا سلامتی امام زمان وسلامتی خودمون صلوات بفرستین😍الهی ب امید تو نه ب امید غیر از توکه همه امید مافقط تویی❤میشه برای شفای پدرم دعاکنین ک سایش بالاسرمون باش تنهاامیدمه🙏🥺

واینکه نترسین من کشیدم اینارو من پدرم تعویص دریچه شدن ک از تعویض رگ عملش سختره حتی ممکن کم خونی بگیرن چون حین عمل خون زیادی از دست میدن رنگشون زرد وپریده عرق وتنگی نفس اینا علایم کم خونی واب اوردن ریه حتما یه عکس از ریه گرفته بشه وازمایش سی بی سی بخاطر کم خونی بدن ک ببینین هموگلوبین خونشون نرمال یانه کم خونن

سلام گلم ببین پدر من دراز ک میکشید نفسش تنگ میشد بعد گوشمو پشت کمرشون میزاشتم نفس ک میکشید خس خس داش ...

مرسی عزیزم ازراهنماییتون.پیوند رگ داشتن همون پایی ک رگ گرفته پشت قوزکش قرمز شده و درد شدیدداره طوریکه اصلا نمیتونه راه بره..بایدببرمس دکترنگران ریه ش هستم

2706