2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما چند ماهته چه سونو هایی دادین؟ 

به ماه نکشیده فکر کنم هیچی نمیبینن توی سونوم فعلا ازمایش بتا تیتر دارم شاید پوچه شاید خارج رحمی 

در ضمن شما ۴۷ کیلویی یعنی وقتی من نامزد کردم ۴۷ کیلو بودم شکمم به کمرم چسبیده بود الان بعد ۶ سال تو ۳۰ سالگی ۵۷ کیلو هستم فعلا هم معلوم نیست باردارم یا نه ولی مثل سه ماهه ها شکم دارم که همش چربیع پس فکر و خیالت مسخرست برو بشین سیب بخور هلو بخور گلابی بخور مغزیجات جای این فکرا

2731
به ماه نکشیده فکر کنم هیچی نمیبینن توی سونوم فعلا ازمایش بتا تیتر دارم شاید پوچه شاید خارج رحمی  ...

عزیزم ناراحت نباش شاید زود رفتی سونو یکم دیگه صبر کنه انشالله دلت شاد میشه 

منم ۵۱ کیلو بودم الان ک ۲۰ هفته ام شدم ۵۸ کیلو توی سونو آنومالی بهم گفتن ناف جنین تک شریانی هست خیلی غصه خوردم تا دیشب رفتم اکوی قلب دادم گف خوبه بازم میترسم خدای نکرده مشکلات دیگه نداشته باشه

برات دعا میکنم دلت شاد بشه تو هم برام دعا کن ❤️

عزیزم ناراحت نباش شاید زود رفتی سونو یکم دیگه صبر کنه انشالله دلت شاد میشه  منم ۵۱ کیلو بودم ا ...

وای من راجب وزن با کس دیگه اشتباه گرفتم یکی گفته بود استرس دارم شکمم کوچیکه

دختر خالم بچش گفتن تک شریانی ماشاللله الان یک سالشه مثل ماهه چشم رنگی خوشکل هیچیشم نبود 

وای من راجب وزن با کس دیگه اشتباه گرفتم یکی گفته بود استرس دارم شکمم کوچیکه دختر خالم بچش گفتن تک ش ...

واقعا راست میگی مشکلی نداشت؟ 🥺

میدونی وقتی بدنیا اومد وزنش چقدر بود؟

وای قربونت، خدا از زبونت بشنوه، ممنون بهم آرامش دادی❤

خواهش میکنم عزیزم آخه خودمم خیلی استرس داشتم ولی الان مرتب صلوات و آیة الکرسی میخونم آرومتر شدم