2733
2734

اگه از پست کسی تو اینستا اسکرین شات بگیریم میفهمه؟درضمن فالور کمی داره و پیجش اکثرا خصوصیه بعضی وقتا باز میکنه پیجشو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

نه عزیزم 

ولی اگه استوریش رو نگاه کنی میفهمه که دیدی 

بعدش اکه ببینی و بلاک کنی بعد دو سه روز در بیاری نمی‌فهمی البته اگر بخوای نگاه استوری بکنی گفتم 😄

همتونو دنبال منفعت بودین دم از معرفت می‌زدین نادورسیا،مه هه هونام که اگر کسی یه پیاله او دم بها و زور ی بشکه آو وش میم ولی اگر خوم د تشنعی بمیرم کسی نی ی لیوان آو بیه دسم،و رستم چنین گفت به اسفندیار:گگه تو بچه ای یسی رو گپت بیار،ما لرا نمویم خوشم ازش اومده موییم باختمشه و نازاریت)ali)⁦❤️⁩🌌
نه عزیزم 

یعنی خیالم راحت باشه؟خیلی استرس دارم بفهمه قبلا همو فالو داشتیم پستاشو هم لایک کرده بودم مونده بود لایک ها ولی الان استرس دارم بفهمه نوتیف اینا بره الان همو فالو نداریم

نه عزیزم  ولی اگه استوریش رو نگاه کنی میفهمه که دیدی  بعدش اکه ببینی و بلاک کنی بعد دو س ...

نه اصلا استوری رو باز نکردم  همینجور دورش قرمز مونده بود رفتم پیجش فقط از پستش اسکرین گرفتم دراومدم از پیجش بعدش اون تقریبا نیم ساعت بعدش باز بست پیجشو واس همین استرس گرفتم نکنه فهمیده

یعنی خیالم راحت باشه؟خیلی استرس دارم بفهمه قبلا همو فالو داشتیم پستاشو هم لایک کرده بودم مونده بود ل ...

اگه از پیجی اسکرین داشته باشید حالا چه چت چه استوری چه پستها چیزی برای طرف مقابل نمیره فقط توی تلگرام این مسئله درسته اونم زمانیکه صفحه چت روی چت زماندار باشه

امضا چی ؟ مگه من سلبریتیم ؟ 
اگه از پیجی اسکرین داشته باشید حالا چه چت چه استوری چه پستها چیزی برای طرف مقابل نمیره فقط توی تلگرا ...

ممنونم🌹 اره یه بار دوستم از پی وی اینستا واسم عکس فرستاد از همون عکسا که فقط میشه یه بار دیدش من اسکرین گرفتم واسش نوتیف رفت،واس همین ترسیدم از پست این اشنامون اسکرین گرفتم بفهمه استوری هم گذاشته بود من باز نکردم دورش قرمز مونده بود فقط از پست اسکرین گرفتم بعد نیم ساعت اینا اونم پبجشو بست ترسیدم فهمیده باشه واس همین

2706