2752
2734
خب این یک ماه چی فهمیدن از شما که نمیتونن یک ساعت بدون شما باشن 😐

خودمم نمی دونم 

اوایل که ازش پرسیدم هدفت چیه گفت قرص سردرد تازه سه روز گذشته بود 

اما الان میگه دنبال یک همدم هستم که گذشته رو بریزم دور و زندگی جدیدی رو شروع کنم 

🛫I can get anything l want🛫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشنا شدن از طریق مجازی ایراد نداره 

امادباید به شکل اشنایی بیرون از فضا باشه 

همونجور که وقتی ینفر قگغریبه میاد دم در با احترام با خانوادش میان برای آشنایی 

توی مجازی هم باید خودشو معرفی کنه، بزرگترا رو در جریان بذاره  بیخودی ابراز علاقه نکنه   دم به ساعت نگه عکس بفرست، ادم خودش میفهمه ینفر داره هوسبازی میکنه یا خواستگاره

2731
شما هم بااین حرفاتون معلومه خیلی کمبود محبت دارین که ندیده نشناخته میخواین با پسری که فقط یک ماه میش ...

نگفتم می خوام با این ازدواج کنم گفتم نمی خوام با کسی زیاد رابطه دوستی داشته باشم کلا ❤

منو همسرم تلگرام آشنا شدیم چند روز بعدش همو دیدیم بقیش دوسال فقط خانوااده هامون درحریان بودن نه فامی ...

فعلا رفته ماموریت و نمی تونیم هم رو ببینم از یک طرف هم خانواده مذهبی دارم و ....خب خودمم نمی تونم بیرون رو قبول کنم 

اشنا شدن از طریق مجازی ایراد نداره  امادباید به شکل اشنایی بیرون از فضا باشه  همونجور که ...

نه عکس نمی خواد فقط یک بار گفت همون اوایل منم چون اعتماد نداشتم ندادم 

ولی بعد دوهفته خودم براش عکس با حجاب فرستادم 

خب اولش نمبخواد  بعدش عکس میخواد  بعدش رابطه میخواد

من شرایطم رو بهش گفتم و گفتم که به فکر این چیز ها نباشه بهم گفت من دنبال رابطه جنسی نیستم دنبال یک دوست داشتن واقعی هستم همین تا الان هم واقعا به حرفم احترام گذاشته چون منم اهل این چیزا نیستم 

2706