2733
2739

از پارسال تا امسال سه بار کرونا گرفتم دوبار تو حاملگیم یبار زنگ زدی بگی مردی یا زنده ای؟

تابستونو و زمستونو پی دکتر دوا بودم این شهر و اون شهر میلیون میلیون خرج میکردم درد تحمل میکردم معطلی میکشیدم و خیلی چیزارو نمیخریدم میزدم رو دلم که بجاش پول دکتر کم نیارم.زنگ زدی بگی چیزی لازم داری؟یا تا فرصت گیر اوردی پریدی برای فضولی و پرسیدی دکتر چی گفت؟چه دارویی داد؟اع اینو نخور عوارض داره😏

وقتی رفقا شوهرم زنگ میزدن برو زنگ بگیر این نازاست.انقد غریبه بودین که نتونستم باهاتون درد و دل کنم به این دردم نخوردین 

حالا چرا 💩خور و شاکی هستین؟که دیر خبرتون کردم!! چرا ارامشو خراب میکنید چرا نمیزارید از زندگیم لذت ببرم😭خدایا خسته شدم‌.

شمارو به همین ماه عزیز دعا کنید همه خوشیاشون مثل من زهرمارشون بشه 

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
چرا  چی گفتن

زنگ زدن به مادرم که همه زیر سر توعه ازمون قایم کردی.بابامو پر میکنن سر مادرم. مادرم خونشون میره همه قهرن.بعد هرجا میشینن میگن این چند ماهشه از ما قایم کردن.

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنگ زدن به مادرم که همه زیر سر توعه ازمون قایم کردی.بابامو پر میکنن سر مادرم. مادرم خونشون میره همه ...

مامانت هم باید میگفت اره دقیقا زیر سر منه دوست نداشتیم بگیم مجبور ک نبودیم 

اصلا بهشون فکر نکن اعصابتم  بهم نریز لطفا 

بارداری درسته از بارداری ات لذت ببر فقط

2731
مامانت هم باید میگفت اره دقیقا زیر سر منه دوست نداشتیم بگیم مجبور ک نبودیم  اصلا بهشون فکر نکن ...

مادرم عین ماست نگاشون میکنه

بهترین کارو کردی  آفرین بهت

خیلی عقده ای هستن

2738
حالا مثلا زودتر خبردار میشدن چیکار میکردن برات؟  ولشون کن

😏هیچی فقط اطلاعات دقیق تر پخش میکردن

متن تاپیکت خیلی جالب و قشنگ و واقعی بود. من اگه جای تو بودمو اینو استاتوس میکردم که واقعا خرفهمشونم کنم و ست از سر زندگیمو مامانم بردارن و برن گمشن تاابد. اینجا بگی که فامیلات نمیشنون عزیزم

زمان تولد بچتم نگو جنسیت هم نگو بزار از فظولی بترکن

بچم دختره.اگه نگم فک میکنن چون پسره قایم کردم چش نخورم😏تفکرات قجری

متن تاپیکت خیلی جالب و قشنگ و واقعی بود. من اگه جای تو بودمو اینو استاتوس میکردم که واقعا خرفهمشونم ...

حیف برای مادرم بد میشه 

زنگ زدن به مادرم که همه زیر سر توعه ازمون قایم کردی.بابامو پر میکنن سر مادرم. مادرم خونشون میره همه ...

به درک

خواستن تو*نه عشقه و نه عادته*دیدن تو*به حرمت زیارته*اما میخوام*تو دستای تو گم بشم*فنا شدن در تو برام نهایته*نیاز تو*چراغ خونه ی منه*هرجا باشی*چراغ خونت روشنه*یادت باشه*حتی اگه من نباشم*یکی تو رو تو خونه فریاد*میزنه*بی خوده با تو بودنم*مست به تو رسیدنم*مست تر از سوء شرابخراب عشق تو منم.خراب عشق تو منم
2706