2752
2734
عنوان

گوشی های جی ال ایکس ایرانی خوب یا بد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3376 بازدید | 34 پست
ما میگیم نخر
اما اگه میخوای پولت رو بندازی دور و یه عده رو خوشحال کنی که اخ جون سرش کلاه گذاشتیم بخر
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه من تقریبا یکساله دارم.مشکلی نداشتم باهاش!شوهرمم از اون دوباطریاش داره.برای اون که از مال منم بهتر بوده!فقط دوربینش اصلا کیفیت نداره که من اصلا لازم ندارم!تازه ما توش یه عالمه کتاب موبایل هم ریختیم!نمیدونم چرا دوستا باهاش مشکل دارن!برای شوهرم بازیاش سیوم میشه،!یا حتی کتابا،تا صفحهای که خوندی!میگم بدنیست ولی نوکیا یا مارکای معتبر نمیشه!یه چیزم که هست موبایل فروشا خب از مارکای دهن پرکن حق دلالی بیشتر میگیرن اما این گوشی براشون چیزی نداره به خاطر همین ازش تا میتونن بد میگن.برو نمایندگیش شاید بهتر راهنماییت کنه!
به نظر من تازه این گوشی های ایرانی ارزون هم نیستن نسبت به کیفیتشون!!! ما یکی خریدیم 96 تومن.....واقعا که واسه چیزی که مفت هم گرونه 96 تومن خیلیه!
آسایش دو گیتی نفسیر این دو حرف است

با دوستان مروت با دشمنان مدارا
2706