2733
2734
عنوان

خسته شدم....

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استفاده از رورؤک ،تماشای تلویزیون زیر ۲ سال ،قلقلک دادن کودک، به دلیل تحریکات عصب کودک که هنوز رشد کامل نیافته به مغز کودک آسیب میزند به همین دلیل تولید رورؤک در آمریکا و کانادا ممنوع شده است
استفاده از رورؤک ،تماشای تلویزیون زیر ۲ سال ،قلقلک دادن کودک، به دلیل تحریکات عصب کودک که هنوز رشد کامل نیافته به مغز کودک آسیب میزند به همین دلیل تولید رورؤک در آمریکا و کانادا ممنوع شده است
منم از 4 تا 6 ماهگی بهش فرنی دادم و ماست برادرزادم هم از 4 ماهگی غذا خورده ولی هردو به اندازه غذا میخورن گاهی هم نمیخورنو باید دوید دنبالشون تو غذای سنگینتر ازینا دادی؟
مادر که میشوی، دیگر هیچ چیز جهان برایت مثل قبل نخواهد بود...
نی هم مشکل داره بیتا؟ بچه ها غیر از پارک بردن تو خونه چه سرگرمی براش جور کنم که خودم توش دخیل نباشم؟ آخه برا درست کردن غذاشو اینا باید وقت بذارم؟
مادر که میشوی، دیگر هیچ چیز جهان برایت مثل قبل نخواهد بود...
اگر بجای شیر خشک به نوزاد شیر گاو فرآوری نشده داده شود بعد از مدتی ممکن است علایم کمبود بعضی از مواد مغذی نظیر آهن، اسیدهای چرب ضروری و ویتامین E ظاهر گردد. شیر گاو همچنین دارای مقادیر بیش از حد لازم سدیم است که این مقدار اصلا برای نوزاد نیاز نیست. همچنین از آنجایی دستگاه گوارشی نوزاد هنوز تکامل نیافته است لذا مصرف مقادیر زیاد پروتئین موجب از دست دادن خون- از ناحیه روده ای معده ای- و به تبع آن کاهش ذخیره آهن در بدن نوزاد گردد. بنابراین قبل از سن یکسالگی تنها مصرف شیرهای خشک فرآوری و غنی شده میتوانند نیازهای تغذیه ای نوزادان را برآورده نماید.همچنین در مورد کودکانی که ممکن است بطور ارثی آمادگی ابتلا به آلرژی غذایی داشته باشند عدم مصرف هر نوع شیری غیر از شیر مادر میتواند باعث شود که دستگاه گوارشی آنها بخوبی تکامل یافته و احتمالا در سنین بعد ار یکسالگی بتواند بدون ابتلا به عوارض این آلرژی از هر نوع شیرو غذایی که تمایل دارند استفاده نماید.
2706