2752
2734
عنوان

خسته شدم....

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 78 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ریحانه تو هم کارمندی؟ بچه ها میگه بغلم کن از پنجره بیرونو نگاه کنم و ساعتها همینجوری باشم نمیشه که آخه خونه مامانم پنجره هاش پایینترن و حفاظ دارن قدش میرسه خودش وای میسته بیرونو نگاه میکنه بالکنشونم حفاظ نرده ای داره مال من بتونه آخه تو آپارتمان من چه سرگرمی براش جور کنم؟
مادر که میشوی، دیگر هیچ چیز جهان برایت مثل قبل نخواهد بود...
تثبیت دهانى یا oral fixation، اسیب کودکانی که بیشتر از چهارده ماه شیر خورده اند و عوارض اون در کودکی و بزرگسالی: کودک قبل از اینکه به دنیا بیاید در مرحله جنینى در شکم مادر شصتش را مک می زند و این موضوع مهم است زیرا ماجراى مک زدن علاوه بر اینکه رفع گرسنگى مى کند، درد را از بین مى برد، تعادل بدن را برقرار مى کند. اگر کودک در سال اول میزان مک زدنش کمتر از یک ساعت باشد و یا در شبانه روز بیش از ٤ ساعت مک بزند و یا تا ٢ سالگى شیر مادر بخورد احتمال تثبیت دهانى وجود دارد. یعنى ان مرحله گذرانى و تغییر محل که باید در سال اول صورت بگیرد به دلیل محرومیت یا بیش از حد ارضاء شدن در أنجا باقى مى ماند و مانع رشد عاطفى و احساسى کودک مى شود، مانع از این مى شود که انرژى جنسى در مسیر رشد خود قرار گیرد و وارد مرحله بعد شود. به خاطر ان دو اتفاق مى افتد جنبه فیزیکى و جنبه روانى: جنبه فیزیکى به این معنى که کسى که بیشتر از 14 ماه شیر مک زده یا کمتر از هشت ماه، احتمال دارد در بزرگسالى با لب یا دندان هایش برخورد متفاوتى دارد و چیزهاى ترش، تند، داغ، یخ دوست دارد. همچنین علاقه به سیگار و مشروب علاقه پیدا مى کند. این افراد یا دائماً ادامس مى جوند یا مدام دنبال غذا هستند و یا لبشان را مى جوند، حتى اصولاً در جهت بوسیدن و یا تماس اشتیاق بیشتر در لبها دارند. این ها نشأن دهنده تثبیت دهانى است که فرد همچنان در منطقه دهانش احساس لذت و ارامش را پیدا مى کند. فردی که دچار تثبیت دهانی یا Oral fixation است ، از جهت روانى چهار ویژگى پیدا میکند: اولى که از همه مهمتر است وابستگى است که نسبت به غذا هم میتواند باشد. دوم: شرایطى پیدا میکند که بسیار متوقع و پر انتظار است یعنى نه تنها انتظار زیادى دارد که وابستگى هم دارد. یعنى از مردم خواست زیادى دارد( چرا به من زنگ نزدى، حرف نزدى، تلفن نکردى) که در برخورد با مردم فقط توقع و انتظار دارد، همچنان دهان بازى دارد و مى گوید بده. یعنى توقع زیادى دارد. سوم: معمولاً به علت تثبیت دهانى حالت ساده لوحى و سادگى دارد. اگر چند بار تبلیغ در باره چیزى دیده انرا خریده، خیلى ساده دل است و راحت گول مى خورد. نظام استدلالى او در مسیر ارزیابى وقضاوت درست حرکت نمى کند، تصمیم گیرى را با سرعت انجام میدهد، معمولاً اول تصمیم مى گیرد و بعد دنبال دلیل میگردد و اگر دنبالش برود خیلى زود عمل میکند چون تصمیمش را گرفته است. چهارم: زخم زبان و نیش مى زند یعنى وقتى با ادمها بر خورد میکند به هرصورت که بتواند أنها را آزار میدهد و به اینجهت است که ظرفیتى پیدا میکند براى حرف زشت یا حرف تند زدن. در اصل از دهانش براى ارتباط که مهم نیست مثبت یا منفى باشد استفاده میکند. بنابراین oral fixation از دو جنبه مهم است: جنبه فیزیکى و جنبه روانى. بچه ها معمولاً در حدود دو و نیم سالگى یا کمى زودتر دچار اضطراب مى شوند بچه در کودکى مثل یک حیوان مى ترسد. بچه ها به زودى ترسهایى را که دارند به اضطراب تبدیل میکنند، مخصوصاً اگر پدر و مادر ندانند چگونه کودک را کمک کنند زمینه اضطراب افزایش پیدا میکند.
اضطراب جدایی داره بچه درکش کنید اون میترسه از اینکه شما دیگه نباشین خیلی حس بدیه خیلی لطفا باهاش همکاری کنید نوازشش کنید تا جایی که میتونید واقعا بهش برسن
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
بیتا جان کاملاً فکرت اشتباهه
الآن برای از شیر گرفتن خیلی زوده
باید کمش کنه
تلوزیون دیدن در حد یه کارتون دو دیقه ای هیچ فاجعه ای رو به وجود نمیاره
سخت به بچت نگیر عزیزم
ناراحت نشو خواهرانه گفتم ف
ملکه الیزابت این فکر من نیست فکر دکترهای روانشناس و تحیل کرده هست دوست عزیز من کانادا زندگی میکنم جایی که به بچه خیلی اهمیت میدن اینجا بشدت به مادر ان اموزش میدن شیردهی به چه صورت و تا کی ادامه داشته باشه چیزهایی که گفتم صحبتهای دکتر هلاکویی بودن
نوشین جان سر کارم که میام باید در برم وگرنه کلی گریه میکنه من خیلی بهش میرسم ولی خوب اون یه روزی که خونم کارای خونه و آشپزی و اینام هست دیگه
در ضمن من خودم پرستار هستم و ایران که بودم دورهای اموزش ترویج تغذیه با شیر مادر را گذروندم مطمین باش با توجه به علم به این موضوع عرض کردم در نهایت خوددانید چه چیز برای فرزندتون بهتره
ایدن عزیز تا 18 ماهگی این ترس باهاشونه و مطمئن باش انقدر تاثیر بدی توی این مدت روی بچه داره که تا اخر عمر باهاشه ...خیلی از ماها الان انقدر مشکلات داریم که ریشه یابی بشیم همه به دوران کودکی برمیگرده ... بیشتر باهاش همکاری کن باهاش دالی موشه بازی کن زمان دالی موشه رو به مرور زمان بیشتر کن بهش بگو که باید بری بیرون و باهاش حرف بزن میبریش بیرون کسانی رو که سرکار هستند نشون بده بگو مامانی هم مثل اینا باید بعضی وقتا بیرون باشه بعدش بیاد پیش تو ... من شغلم خیلی خوب بود یعنی بعد از 4 سال جا افتاده بودم و تازه افتاده بودم واقعا روی دور پول دراوردن ...الان دخترم 11 ماهشه نمیرم سرکار چون حس میکنم خیلی بهم نیاز داره ...
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
یگانه جان پسر من غذاشو شیر معمولی خورنش به جاست نه زیاد نه کم ولی از شیر خودم نمیگذره انگار یه سلاحه که بهم بچسبه مدام
2706