2733
2734
عنوان

اگه میشد برا یک هفته نامریی بشین کجا میرفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 76 پست

بچه ک بودم دوست داشتم برم تو سوپری همه بستنی ها و خوراکی هارو بخورم و نامرئی باشم

ولی حالا؛ دلم میخواد نامرئی بشم ببینم شوهرم در نبودم چکار میکنه

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میرفتم جوابای آزمونا میدیدم و همشا درست میزدم و به ارزوم میرسیدم بعدم میرفتم مشهد😍😍

سپرده ام دستت خودم را سپرده مادام العمر❤برای بچه دار شدنم دعا کن خیلی به دعات احتیاج دارم دوست خوبم ♥️ارزوم اینه تیکر بارداری بزارم این زیرو براش ذوق کنم♥️
2731

میرفتم خونه خواهرشوهرم(که تو این سالهاخیلی اذیتم کرده )

انقدر اذیتش میکردم تا حالش جا بیاد😂

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
چقدر خواسته ات کمه بزار هرچی میخان بگن 

فقط همین نبود بعد شب میرفتم سراغشون وقتی تو خواب عمیق بودن پاهاشون رامیکشیدم سمت حمام تا خودشونا خیس کنن 😂😂😂😂

دل را  به حریم عشق بسپار و برو فرسنگ به فرسنگ خدا با ما هست
کهکشانها زیر دریا کاخ ملکه انگلیس میرفتم خفه اش میکردم 🤣🤣🤣🤣🤣 پیش پدربزرگم که فوت شده و بقلش ...

اوه تو خیلی کار داری یه هفته وقت برات کمه😂

من میرفتم تو جمع همکارام وقتی کسی داشت غیبت منا میکرد گوش میدادم

قشنگم سلام 

کاربری قبلیم از دسترسم خارج شده لطفا تاپیک اخرم رو ذخیره کنید شماره آیات و صفحات قرآن رو اونجا میزارم 🤍

از تمام این دنیا فقط یه بچه میخوام یه بچه تا خوشبختیم کامل بشه به امید نصب تیکر بارداریم 😍۱۴۰۱/۱۲/۱۳ من از اسفند ماه میخوام رژیم جدی بگیرم و ورزش کنم و از وزن ۱۰۵ به ۷۰ برسم انشالا موفق بشم 💯👩‍🌾١٤٠٢/١/٣٠به وزن ٩٩ كيلو رسيدم دوسال کاربر خاموش بودم🌻به خودم گفتم هر وقت باردار شدی عضو میشی اما خوب دیگه طاقت نیوردم و عضو شدم امیدوارم به زودی هم باردار بشم🌻🤰🤱🌻🌻لطفا باهم مهربون باشیم 🌻🌻من به امسال امیدوار🌻🌻صبا-جون۴ سابقم🌻🌻
قشنگم سلام  کاربری قبلیم از دسترسم خارج شده لطفا تاپیک اخرم رو ذخیره کنید شماره آیات و صفحات ق ...

صبا جون چرا برام چیزی نذاشتین