2733
2734
عنوان

بچها بیاین بگم خوارشوهر بی ادبم چی گفت +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 133173 بازدید | 232 پست
[QUOTE=232942330]دوباره گذاشتم عزیزان [/QUOT تسلیت میگم عزیزم. ناراحت نشو بعضیا ذاتشون سالم ن ...

خدا رحمتشون کنه واقعا درد بدیه داغ برادر

فرمانده :برو جلو سرباز نترس خدا با ماست  سرباز:اگه خدا با ماست کی با اوناست که دارن اینجور مارو تیکه پاره میکنن 

ولی آدم از خانواده ی همسر انتظار داره ...من نمیگم خوشی نکنن یا بخاطر برادر اسی عروسی نرن

حداقل حرمت لباس سیاه این بنده خدارو نگه دارن و خوشی هاشونو به این نشون ندن

البته اسی شاید از قبل ازت کینه داشتن چون به طور طبیعی وقتی یه غریبه هم بمیره آدم به احترام لباس سیاهش هم دردی میکنه باهاش..

ببخشید که اینو میگم شاید تو هم جایی دلشون رو شکوندی که دارن اینجوری تلافی میکنن..هر چند که خیلی اشتباه میکنن

پس# ما نمیتونیم قضاوت کنیم که شما مقصر بودی یا اونا

عزیزم خدا به خودت وخانوادت صبر بده وروح برادرتون شاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعادمیگید این حرف ماهمسایمون پیربود فوت شد بچهاش شمارمون داشتن تا ی هفته دلمون نمیومد استوری اهنگ ...

دقیقا همین امشب تولد همسایمون بود جشن بزرگ گرفتن من و همسرم حیران این بودیم که دیروز هفت  پسر خالشون بود😐 لصلا نتونستم‌تا الان هضمشون کنم.‌   کاش همه انسان بودیم.  یه عده فقط انسان نما هستن

به پیج گلخونم سر بزنین قیمتها به صورت عمده .. خیییلی پایین تر از بیرون‌ @raghse_gol 
بحث مرده پرستی نیس گلم من داغدار بودم تا در همسایه فامیلای خودشون اومدن سر سلامتی من نگفتم چرا عروسی ...

عزیزم حرفت درست

من میگم از کسی که همچین استوری میزاره نباید توقع داشت 

کدوم ادم با شعور و شخصیتی میاد همچین استوری میزاره اخه؟

به نظرات تفکر و عقاید هم دیگه احترام بزاریم ویاد بگیریم باادم های متفاوت زندگی کنیم و از هم دیگه چیز های جدیدی یاد بگیریم و همدیگه رو با هر عقیده ای بپذیریم 
2731
دقیقا همین امشب تولد همسایمون بود جشن بزرگ گرفتن من و همسرم حیران این بودیم که دیروز هفت  پسر خ ...

اره واقعا  انسانیت خیلیی کم شده🥲💔

سکوت کردم غرورم نشکنه !غرورم نشکست اما قلبم نابودشد🩶.              
ببنید چرا مردم ما انقدر مرده پرستن؟ وقتی برادر خدابیامرز ایشون زنده بود سال تا سال از هم خبر میگرفت ...

این کجاش مرده پرستیه ؟

جدیدا این جمله باب شده هی میگن مرده پرست . بابا دو‌ر‌ز احترام نگهداشتن که مرده پرستی نیست  ، ازین به بعد بریم تو خاکسپاریا ساز و دهل برنیم تا بهمون نگن مرده پرست !!!!!!؟

دیگه هفت روز احترام زنداداش رو نگه داشتن و استوری رقص و عروسی نذاشتن اسمش شد مرده پرستی ؟ 

با متوفی کاری ندارن و قرار نیس بپرستنش . به احترام مصیبتی کخ به زنداداش وارد شده باید یکم رعایت میکردن چند روز

خب در حالت عادی چه دلیلی داشته اینا هر روز برن حال برادر زنداداششون رو بپرسن 

با برادره که نزدیکی ای ندارن

مهم عروسشونه   . عروسشون داغدار شده . به احترام داغدار بودن عروسشون میتونست حداقل یک هفته استوری رقص نذاره . نکفتیم که جایی نره ‌ . فقط استوری رقص نمیذاشت 

حالا اگه فامیل شوهر مرده بود و اسی میرفت عروسی همون خواهرشوهر پیراهن عثمان میکرد که چرا عروس به خانوادمون توهین کرده 

خواهر شوهرش ازدواج کرده رفته عروسی ..شاید باهم جور نیستن و از ظاهر معلوم و طبق استوری های گوهی لابد ...

اصلا موافق نیستم...ما عرف جامعه مون اینطوریه..باید بعش احترام میزاشت.باید حرمت حفظ میکرد...با اسی بد بود..ب حرمت داداشش احترام میزاشت

تکیه و توکل کن بر زنده ایی ک هرگز نمیمیرد...
قطعا همین طوره..اسی اگ ارامش خودش براش مهمه باید قطع رابطع کنه..

اصلا همون روز اول باید ناپدید میکرد استوریهاشونو هیچ وقت نمیدید.   احتمالا اونا از عمد میزاشتن که اسی ببینه و حرص بخوره

به پیج گلخونم سر بزنین قیمتها به صورت عمده .. خیییلی پایین تر از بیرون‌ @raghse_gol 
استارتر تسلیت میگم خدا بهتون صبر بده و بهشت برین نصیب داداشت بشه  شماره خواهرشوهرتو پاک کن ولی ...

پاک کردم دیروز تو گوشی شوهرم دیدم

فرمانده :برو جلو سرباز نترس خدا با ماست  سرباز:اگه خدا با ماست کی با اوناست که دارن اینجور مارو تیکه پاره میکنن 
اصلا همون روز اول باید ناپدید میکرد استوریهاشونو هیچ وقت نمیدید.   احتمالا اونا از عمد میزاشتن ...

دقیقا