2733
2734
عنوان

ضروریات لباس نوزاد آبان ماهی

| مشاهده متن کامل بحث + 111 بازدید | 34 پست
من با 500 تومن هر چیزیکه نیاز داشت خریدم البته من سیسمونی نمیخواستم چون بچه دوممه ولی کل نیازهای شش ماه اولش تا عید رو کامل خریدم
گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گلم اخه نوزاد تازه به دنیااومده سایز صفرم واسش خیلی بزرگه اگه یک بگیری که دیگه توش گم میشه البته بستگی داره بعضی سایز صفرا خیلی کوچیکه ازونا نگیر
هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
چیزاییکه من خریدم ایناست: سایز صفر : زیر دکمه دار آستین بلند + شلوار + شورت از هرکدوم سه دست سر همی نخی سه دست سرهمی مخمل دودست دلیلش هم این بود که روزای اول نوزاد خیلی ریز و کوچولو هست از طرفی دید و بازدید زیاده پس لباسش باید مرتب و اندازه ی تنش باشه
گران باش !!!!! بگذار بهایت را بپردازند .... آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند
2740
سایز یک: زیردکمه دار آستین بلند + شلوار + شورت دو دست سر همی نخی دو دست سر همی مخمل یک دست بلوز آستین بلند + رکابی + شورت + شلوار دو دست
من هیچ چی رو جوراب دار نخریدم فقط یدونه از سرهمیهای سایز دو جورابداره بنظرم جوراب خیلی مهم نیست میتونی جدا بخری و پاش کنی زیردکمه دار از همه چی مهمتره چون فصل سرماست و پهلوهای بچه رو گرم نگه میداره
سایز دو : زیردکمه دار آستین بلند + شلوار + شورت دو دست سرهمی نخی دو دست سرهمی مخمل یک دست جوراب سه جفت حوله حمام یک عدد لیف یک عدد قنداق فرنگی یک عدد رختخواب نوزادی واسه داخل ساک مهمانی رختخواب بزرگتر واسه داخل گهواره گهواره
کریر نگرفتم چون بنظرم خیلی بی استفاده و سنگینه داخلش هم سفته و خیلی هم گود کمر بچه رو اذیت میکنه کالسکه رو هم استفاده ندارم روروئک رو گذاشتم به وقتش بخرم