2733
2734

دخترم امسال آزمون نهم به دهم تیزهوشان می خواد شرکت کنه

می خواد رشته ی تجربی بخونه اما ظرفیت تقریبا صفره،اگه ریاضی شرکت کنه،بعدا اگه قبول شد تیزهوشان,تو مدرسه ی تیزهوشان می تونه تغییر رشته بده از ریاضی به تجربی؟و با چه شرایطی؟

لطفا اگه اطلاعاتی درآید دریغ نکنید،ممنوووون

نه عزیزم فقط میشه از طریق ریاضی کنکور تجربی بده ولی موفق نمیشه چون درساشو نخونده

دختر نازم با اومدنت دنیای منو باباییو قشنگ تر کردی فدات بشم من♡میبینم روزی بیاد که با خرابکاریات عصبانی بشم ازت ولی بعد با اون لبخند نازت خودمم خندم بگیره،میبینم روزیو که بیای منو باباتو ازهم جدا کنی بگی این آقا شوهر خودمه و منو از حسودی بچرونی😁😂یه روزی میاد که با تمام تلاشت موفق ترین بشی🌱😄بهت قول میدم جوری بزرگت کنم که هر وقت مشکلی پیش اومد برات فقط به منو بابات بگی نه به غریبه دیگه🙂🌱❤میشه یه صلوات واسه منو دخترمو باباش بفرستی مرسی گلی جون😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره فک کنم تغییر رشته در سال دوم امکان پذیر باشه

نه نمیشه 

دختر نازم با اومدنت دنیای منو باباییو قشنگ تر کردی فدات بشم من♡میبینم روزی بیاد که با خرابکاریات عصبانی بشم ازت ولی بعد با اون لبخند نازت خودمم خندم بگیره،میبینم روزیو که بیای منو باباتو ازهم جدا کنی بگی این آقا شوهر خودمه و منو از حسودی بچرونی😁😂یه روزی میاد که با تمام تلاشت موفق ترین بشی🌱😄بهت قول میدم جوری بزرگت کنم که هر وقت مشکلی پیش اومد برات فقط به منو بابات بگی نه به غریبه دیگه🙂🌱❤میشه یه صلوات واسه منو دخترمو باباش بفرستی مرسی گلی جون😊
2731

نمیدونم 

اما اینکارو نکنه 

یه سال عمرش حروم میشه 

من کسایی که دیدم تا 12 هم میخونن 

بعد سال اخر تجربی میخونن

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂

اگه تیزهوشانم نرفت

کلی دبیر حرفه ای کنکوری ک همون تیزهوشانم تدریس میکنن کلاس انلاین دارن

همونو اسم بنویسه و با برنامه بخونه کافیه

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
2738

ببین عزیزم از من یه نصیحت از الان دیگه۴۰ درصد کنکورو قبول دارن نزار بره تیزهوشان نمره هاش به شدت افت میکنه من خودم تیزهوشان درس خوندم از هفتمم نمره هامو فقط تابستونا میتونستم جبران کنم و دوباره امتحان میدادم اگه موفیتش برات مهمه نزار آزمون بده نمره هاش داغون میشن این سه سال معدلش باید خیلی بالا باشه چون ۴۰ درصد کنکوره و۶۰درصد شرط معدله

بستگی به مدرسه داره مثلا امکان داره دخترتون بره تیزهوشان اگر خوش شانس باشه زمانی که دهم یا یازدهم باشه شاید یه نفر توی اون مدرسه از رشته تجربی کلا بره و یه نفر رو بجاش بگیرن ، ولی در کل به این امید ریاضی رو انتخاب نکنه شاید این اتفاق نیفتاد و مجبور بشه کلا دروس ریاضی رو بخونه و این کار یه بدی دیگه هم داره که مجبور زیست رو کلا خودش بخونه 

و خدایی که بشدت کافیست ...
سلام به شرط اینکه برای ورود به یازدهم تجربی ظرفیت داشته باشه میتونه تغییر رشته بده اما باید کتاب زیس ...

یعنی مدرسه ی مورد نظر جای خالی داشته باشه برای یازدهم؟

که خیلی کمه این امکان،درسته؟

منم میخوام برم ریاضی تیزهوشان لطفا اگه کسی رفته یکم برام توضیح بده چجوریه

عزیزم نرو نمیتونی دهم به بعد خیلی سخت میگیرن بخدا من سه سال اخرو در۲۴ ساعت۳ ساعت میخوابیدم نرو ایندتو خراب نکن نرو تیزهوشان 

2706