2737
2734

سلام دوستان...

از یکی از همکلاسی های دانشگاهم خوشم اومده چند وقته و من هم هر چند وقت ی بار براش چیزی میفرستادم...و اون هم بلافاصله برام می‌فرستاد چیزی....ولی این پیاما اول همیشه از سمت من بود...

منم چند وقت براش چیزی نفرستادم...

چند روز پیش براش فرستادم و دیگه سین کرد و حتی جواب هم نداد....

یعنی انگار این حس ب من القا شد فلانی دیگه چیزی نفرست ....

در حالی که با خیلی از بچه های همکلاسی حرف میزنه طرف...

حالا ب نظرتون اشتباه کارم چیه؟؟؟

اینکه خیلی دیگه بهش بها دادم؟؟؟؟

دیگ نده

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیگ نده

خیلی بهم زور داره...من تحت تاثیر حرفای دخترایی که خودشونو میچسبوندن بهش و ی جوری رفتار میکردن و حرف میزدن که انگار دوست صمیمیشن این کارو کردم....

ولی انگار طرف قشنگ ضایم کرد

نباید این کارو میکردی بهش پیام نده دیگه

خیلی بهم زور داره...من تحت تاثیر حرفای دخترایی که خودشونو میچسبوندن بهش و ی جوری رفتار میکردن و حرف میزدن که انگار دوست صمیمیشن این کارو کردم....

بله خیلی اشتباهه ادامه نده

2738
خیلی بهم زور داره...من تحت تاثیر حرفای دخترایی که خودشونو میچسبوندن بهش و ی جوری رفتار میکردن و حرف ...

خوب شد ک متوجه شدی 

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک