2737
2734
سلام دوستان ،من ۱۰ پریود شدم باید ۱۷ تموم میشد که نشد همش شد لک و قطع و وصل دیگه هیچی تا پریروز رفتم دستشویی ببخشید قد یه گردو لخته ریخت،ترسیدم رفتم دکتر معاینه کرد گفت التهاب شدید شدید داری ،تست پاپسمیرم گرفت ازم،الان تو روز ۴ هم بگی لخته کم شده دیگه خیلی کن شده ،الان که رفتم چندتا قد سرسوزن لخته افتاد ولی بازم کم شده دیگه دختر خالم ماما هستش گفت کپسول ترنسید بخور قطع شه گفت شاید سقط ولی ما نزدیکی پرخطر نداشتیم بی بی چک گذاشتم. منفی بود اصلااا کسی تحربه داشته چیکار کنم خسته شدم از خون دیگه تو رو خدا تجربه دارین بگین
خواستن توانستن است پس تلاش کن تا به هدفت برسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
مفنامیک اسید هر شش ساعت بخور قطع میشه لکه بینیت
همه میپندارند که عکس پدرم رابه دیوارخانه ام آویخته ام ...اما نمیدانند که دیوار خانه ام رابه عکس پدرتکیه داده ام....... براشادی روح همه ی پدرای آسمونی عل الخصوص پدر من صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم و اما به نام گمنام ترین واژه قرن "پدر" ﭼﻘﺪﺭ ﺟﺎﯼ ﺳﻮﺭﻩ ﺍﯼ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ " ﭘﺪﺭ" ﺧﺎﻟﯿﺴﺖ ... ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﮔﻮﻧﻪ ﺁﻏﺎﺯ ﺷﻮﺩ : ﻗﺴﻢ ﺑﺮ ﭘﯿﻨﻪ ﯼ ﺩﺳﺘﺎﻧﺖ، ﮐﻪ ﺑﻮﯼ ﻧﺎﻥ ﻣﯿﺪﺍﺩ، ﻭ ﻗﺴﻢ ﺑﺮ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻧﮕﺮﺍﻧﺖ ... ﻗﺴﻢ ﺑﺮ ﺑﻐﺾ ﻓﺮﻭ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﺕ ﮐﻪ ﺷﺎﻧﻪ ﯼ ﮐﻮﻩ ﺭﺍ ﻟﺮﺯﺍﻧﺪ، ﻭ ﻗﺴﻢ ﺑﺮ ﻏﺮﺑﺘﺖ، ﻭﻗﺘﯽ ﻫﯿﭻ ﺑﻬﺸﺘﯽ ﺯﯾﺮ ﭘﺎﯾﺖ ﻧﯿﺴﺖ...!