2733
2739
عنوان

کیا مانتویی بودن چادری شدن ، بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 49 پست
سلام مهربون 😍💛خیلی درسته ، هر کاری کنم یه چیزی میگن😅 اونموقع که مانتویی بودم هم یه مدل دیگه میگ ...

دهن مردم همیشه حرف برا گفتن زیاد داره😂

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبل حمله: بزدلید که حمله نمیکنید شروع حمله:این اسباب بازی ها به اسرائیل نرسیده می افتندبعد رسیدن : گنبد آهنین نابودشون میکنهبعد اصابت : زمین خالی رو زدیدبعد تصاویر خسارت:جواب اسرائیل رو خواهید گرفتامروز صبح:چه فایده داره وقتی اقتصاد خرابه؟!!این مکالمه آشنا نبود براتون؟😂  توی اسرائیل آب و غذا کم شده ،توی ایران تخمه و آجیل😁القدس النا🇯🇴 🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀
خیلی درسته خیلی خیلی چقدر شما خوبین چقدر حرفاتون بهم آرامش داد ، خدا خیرتون بده😍🥺💚💚💚💚💚

قربونت برم عزیزدلم❤خدارو صد هزار مرتبه شکر

و من هم از شما ممنونم که این حس خوب رو به من هم منتقل کردین😍❤

الهم عجل لولیک الفرج💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت عزیزم😚 اره قبول دارم حتی تو فضای مجازی هم زیاد تیکه میندازن درحالیکه خودشون ادعا دارن باید ...

بله خیلی اذیتمون میکنن

ولی الهی شکر

ان شاالله این چادر تا آخرین روز عمر همراهمون باشه

خدا حضرت زهرا کمکمون کنن بتونیم تحمل کنیم

خیلیییییی زیاد بهم محبت کردی با حرفای قشنگت عسل بانو😍💚

خدا خیرتون بده

برم بهشت زهرا حتما یادتون میکنم سر مزار شهدا

ان شاالله شهید بشید🧡😍💚

با دنیا طنز برخورد کنیم✌💚🌻 وزن شروع ۷۰ وزن فعلی ۵۸✅.رسیدم به هدفم💪
ایول به این استقامت و شخصیت مقاومتون  خیلی عالیه خدا حفظتون کنه ، کلی بهم آرامش دادین😍💚

عزیز دل می شما 😍

خوشا به حالت با این انتخاب زیبا🤩

یادمه یکی بهم گفت روسریت بکش عقب من چشات ببینم😑

منم با خنده گفتم، مهم منم که دارم میبینمتون😂😎

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبل حمله: بزدلید که حمله نمیکنید شروع حمله:این اسباب بازی ها به اسرائیل نرسیده می افتندبعد رسیدن : گنبد آهنین نابودشون میکنهبعد اصابت : زمین خالی رو زدیدبعد تصاویر خسارت:جواب اسرائیل رو خواهید گرفتامروز صبح:چه فایده داره وقتی اقتصاد خرابه؟!!این مکالمه آشنا نبود براتون؟😂  توی اسرائیل آب و غذا کم شده ،توی ایران تخمه و آجیل😁القدس النا🇯🇴 🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀
2742
قربونت برم عزیزدلم❤خدارو صد هزار مرتبه شکر و من هم از شما ممنونم که این حس خوب رو به من هم منتقل کر ...

خدانکنه😍💚💙

الهی شکر که خدا بنده های خوبشو سر راهم قرار میده و اینجوری تنهام نمیزاره

همینجوری بمون نازنین💚

عزیز دل می شما 😍 خوشا به حالت با این انتخاب زیبا🤩 یادمه یکی بهم گفت روسریت بکش عقب من چشات بب ...

فداتون😍😊💚

ایول چه باحال گفتین👌😂

یادم باشه همچین چیزی گفتن همینو جواب بدم😂👌👌

2740
چیزی نگو عزیزم خیلی عادی مثل همیشه باهاشون رفتارکن

خیلی فامیلای بدی داریم ، قشنگ میپرسن😅

دعا کنید برام💛

منم سعی میکنم عادی باشم

فداتون😍😊💚 ایول چه باحال گفتین👌😂 یادم باشه همچین چیزی گفتن همینو جواب بدم😂👌👌

ایول😂😎😜

همیشه با خودت اینو بگو 

قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله خیلی اذیتمون میکنن ولی الهی شکر ان شاالله این چادر تا آخرین روز عمر همراهمون باشه خدا حضرت زه ...

اره واقعا خداروشکر که لااقل به ارامش رسیدیم تواین دنیا و خدا افتخار پوشیدن چادر حضرت زهرا رو بهمون داده😅❤

خیلی خیلی ممنونم از لطفی که نسبت به من دارین عزیزدلم🙏🏼 امیدوارم واقعا🥲😍

انشالله عاقبت بخیر بشید و همیشه سالم و سلامت باشید💚🌸

الهم عجل لولیک الفرج💚
خیلی سخته واقعا ، دلم میشکنه وقتی به چشم یه آدم ریاکار میبینن منو ، یا بعضیا ازم میترسن تو مترو اینو ...

نه عزیزم مانتویی هستم قم هم میشینم شده بعضی جاها چادر سر کنم اصلا اهمیت مردم همه جا هرچی دوست داشته باشن میگن نمیشه جلوشونو گرفت ولی میشه بی تفاوت رد شد

ممنون عزیزم ، درست میگین خیلی فامیلای بدی داریم برام دعا کنید در عین حال دو جنگه ، یکی نفسم یکی م ...

منم همینجوری بودم😢 به علاوه دوستان و تقریبا تمام اطرافیان.. حامی داشتم ولی کم بود. امام زمان وقتی بچینتت اصلا ب دلت نمیگیری ابجی. الان که این افتاده تو ذهنت شاید ب هر نیتی باشه، ولی خودت تو دل خودت ننداختیش ک😁 قطعا خدا خیلی دوست دارتت😍

اللّهُم صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706