2752
2734
عنوان

اعصابم داغونه از بس منطقی بودم ........

| مشاهده متن کامل بحث + 1952 بازدید | 121 پست
فقط دلم ب این خوشه تو خرج ومد خودم هستم با تلاش فراوان............ولی بخدا بریدم از بس فیلم بازی میکنم.... از شانس من فردا پسزم هم میشه زن ذلیل دیگه میگه مامان کیلویی چند؟؟
یوسف از جرم زلیخا مدتی زندان برفت/مهدی «عج» از اعمال ما حبس ابد گردیده است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه فایده خودت از درون خراب باشی که دیگرون نفهمن ا چه زندگیه به نظر من یه موقع که هیچ بحثی نیست و شاد و سرحاله باهاش صحبت کن از تفاوت هایی که مادرشوهرت نسبت به پسراش میذاره بگو بالاخره متوجه میشه داماد خواهر منم ای جوری بود خواهر زادم ای قدر باهاش صحبت دعوا کرد تا بالاخره شوهرش فهمید حق با زنش و رفتارشو عوض کرد
عشقم طه1392/10/16 تو یه روز برفی سنگین تو بیمارستان مادر کودک شیراز به دنیا اومد http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014091310543495231
الان داداشش بیاد بگه ماشینتو بده من میده هااااااااااااا.....اونم اگه عین این بود نمیسوختم ...........با اینکه میتونه خونه بهتر بخره از خونه پدرش نمیاد بیرون ...ای وای دارم میترکم ......
شوهرت باید یه تجدید تو اخلاقش بکنه.درسته مادرشه و کلی هم به گردنش داره اما اخرش که چی پس زنش چی میشه اصلا چرا ازدواج کرده میموند ور دل مامانش دیگه زن یعنی شریک زندگی نه اینکه ازدواج کنی شریک زندگیت ننه بابات و داداشتو زن داداشت باشن
خدا يا شكرت بابت آرامش زندگيم♥️
سارا محبت میکنه میگه عاشقتم...ولی چه فایده بهم احترام نمیزاره ب نظراتم .......... من هرگز ب مادرشوهرم مستقیم نمیگم غیر مستقیم گفتم اونا هم میگن ما عاشق شوهر من هستیم ......براش میمیرن ..........ولی این بقیه کارها رو نمیبینه
میدونید یه برادرشوهر بزرگ دارم خیلی بهش احترام میزارم چون اونم عین شوهرمه برامون هرکاری کرده ناراحت نمیشم حتی اگه ببینم بهش هرچی میده ...چون اونم بما محبت میکنه گفتم ک منظقی هستم ولی این برادرشوهرم اتیشی ب دل همه زده بی احترامی هایی کرده ک هرگز نمیبخشمش
باور کنین تو این 8سال 9سال اولین باره تاپیک درمورد زندگیم زدم .....حتی نمیتونم با مادرم درد دل کنم .......................از بس شوهرم طرفدار داره
دیروز یه تایپیک یه خانمه زده بود راجع به ایکه چه دعایی بخونیم تا همسرمون به حرفمو گوش کنه پیداش کن و ازش بپرس ایشالا شوهرت سر عقل بیاد
عشقم طه1392/10/16 تو یه روز برفی سنگین تو بیمارستان مادر کودک شیراز به دنیا اومد http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014091310543495231
نمیتونی با برادر شوهرت که میگی منطقیه صحبت کنی و اونو واسطه کنی
سارا اون برادرشوهرم از این بدتره تو سرویس دهی ب خانواده مادر وپدرش......کافیه بگم میگن چشمت خانوائه مارو نمیتونه ببینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واه واه ........
2706