2737
2739

الان کیش رفتن یه گونی پول میخواد...

بنظرمن عشق بالاتر از غرورمثلا خودِ من بارها شده ك بخاطر عشقی ك به پیتزا داشتم غرورمو زير پا گذاشتم و گفتم تورو خدا يه یتیکشم به من بدين😜 🍕🍟🍷
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بستگی به بچه داره. بچه ی من یک ساعتم بریم بیرون جونمون و میگیره. بد قلق و زو گو. دیگه که بلیط گرفتین ...

از وقتی دخترم به دنیا اومده تا حالا هیچ جایی نرفتیم واقعا افسرده شدیم دیگه . منم از کرونا میترسم ولی گفتم شاید بعد عید خلوت تر باشه . ما بعد ۱۳ میریم . 

2728
منم از همین میترسم ولی چیکار کنم شوهرم بلیطا رو گرفته 🤕

خب پس هیچی خوش بگذره انشالا راحت میگذره

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
آخی.     خدا ببخشدش.سلامت باشی.  دعا کن این بی بی ماهم مثبت بشه ماهم طعمشو بچشیم.&nb ...

فدای تو عزیز دلم 💋❤ ان شاءالله زودی نی نی بیاد بغلت انقد اذیتت کنه مث من یاد این روزا بیفتی بگی چه راحت بودم خخخ 😂 

2706