2733
2739
دوستای عزیزم سلام. من الان هفته 34 هستم و به زودی گل پسرم به دنیا میاد و بیصبرانه منتظر دیدنش هستم. دوست دارم دوستای خوبم که قبل از من احساس مادر بودن رو تجربه کردن برام از حس یه مادر و شیرینی ها و سختیهای مادر بودن بگن. خوشحال میشم حرفاتون رو بشنوم
جور می کند خدا در و تخته را با هم. آنطور که تو و مرا... تو خاطره ساز و من خاطره باز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همه می شناسیمش؛ همون که با شکوه مهرش عشق را معنایی دیگر می بخشد و قلبش وسعت بی انتهای صبر و

مهربانی است و شانه های پرصلابتش مأمن مهر و صفا، و چشم های پرفروغش سرچشمه احساس و گذشت است.

مادر، مهر کیشی است که با شمع وجودش به محفلمان روشنی می بخشد و با گلخند محبت اش رنگ غم را از چهره

مان می زداید و تبسمی از شادمانی بر دل هایمان می نشاند و با دستان پر سخاوتش، چتری سایه گستر ساخته است

تا هیچ سختی را حس نکنیم. او به را ستی تندیس همه خوبی هاست.

ورود به دنیای زیبای مادر و مادر بودن رو بهتون تبریک میگم...........

*** نیستی و بهار هم بی تو ...سوء تعبیر یک زمستان است...!***

2740
من چشمام رو که باز اولین سوالی که پرسیدم سوالی بود که همه مادرهای دنیا میپرسن ... سوالی که نشون میده اونی که دنیا اومده از خودشون هم براشون مهمتره .... بچه ام سالمه ؟؟؟ بعدش یادم افتاد که چقدر درد دارم
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!