2733
2734
عنوان

مامانای پسر دار جواب بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای من باسنش تیره تیره بود الان همه جا یک دست سفید شده😂😂

نی نی من انگشتای دست و پاهاش خیلی سفیده بدنشم روشنه 

ولی صورتش هر دقیقه یه رنگ میشه 

دیروز اقواممون بهم گفت چون دولش سیاهه پوستش صد در صد سبزه هست 

خواستم بدونم بقیه چه تجربه ای دارن

عزیزم یه سوال هفته چندم بهت گفتن پسره من ۱۵ هفتم دیروز رفتم گف پسره مادرشوهرم همه رو مهمونی دعوت کر ...

صبر میکردی تا آنومالی

البته احتمالش خیلیییییییی کمه اشتباه شه اونم ۱۵ هفته!

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
واقعا خجالت نمیکشن ؟؟😞🥺💔 خدارو قهر میاد

چقدر بده که هنوزم این چیزا هست مثل زمانه پیامبر که دخترا زنده به گور میکردن الانم بادختر مشکل دارن . 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
نی نی من انگشتای دست و پاهاش خیلی سفیده بدنشم روشنه  ولی صورتش هر دقیقه یه رنگ میشه  دیر ...

درسته فرزندتون نوزاده و هنوز درکی از خجالت نداره

ولی خواهشا حریم خصوصی بچه رو رعایت کنین،اجازه ندین جای خصوصی بدنشو کسی ببینه

تو چه دانی که پس هر نگه ساده من/چه جنونی،چه نیازی،چه غمیست/یا نگاه تو،که پر عصمت و ناز/بر من افتد،چه غذاب و ستمیست/دردم این نیست ولی/دردم این است که من بی تو دگر/از جهان دورم و بی خویشتنم/تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم....
چقدر بده که هنوزم این چیزا هست مثل زمانه پیامبر که دخترا زنده به گور میکردن الانم بادختر مشکل دارن . ...

دقیقا عزیزم👌🏻❤️

نمیدونم چه فرقی داره واقعا؟!

پسر و دختر جفتشون مثل همن

هردو مسئولیت دارند به شدت و در آخر میذارن میرن

من خودم پسرم ده سالشه

والا چه فکرای مسمومی

مغزهای کوچک زنگ زده

دقیقا عزیزم👌🏻❤️ نمیدونم چه فرقی داره واقعا؟! پسر و دختر جفتشون مثل همن هردو مسئولیت دارند ...

اینجوری اخرش بده همیشه بده . دوراز جون این خانوم دوتا ادم میشناسم همینجور عشق پسر بودن هی پسر‌پسر دوتا دختر داشت اخرش هی دوا دکتر دوتا پسر اورد یه پسرش تو زلزله مرد اون یکی تصادف کرد الان میگه کاش بزور ازخدا نمیخواستم کمرش شکسته 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
برای من باسنش تیره تیره بود الان همه جا یک دست سفید شده😂😂

ی

باسن نوزادا اینجور هست واسه اکثریت اینجوره

نی نی من انگشتای دست و پاهاش خیلی سفیده بدنشم روشنه  ولی صورتش هر دقیقه یه رنگ میشه  دیر ...

حالا چرا گذاشتی ببینه اقوامتون

وای  راست میگی؟؟؟ چقدر وحشتناک😞💔💔

اره بخدا زن همکار پدرم بود . تو جشن بودیم مادرم داشت میگفت کاش منم پسر داشتم اینو بهش گفت 

2706