2752
2734

خانمهای عزیز خواهش میکنم بهم بگین اعتباره یه فیلم به عنوان مدرک برای دادگستری چقدر هست؟ مثلا. ممکنه بعد چه مدتی فیلم برای شکایت در دادگاه لغو بشه؟ 

عنوان شکایت چیه ؟

بعضی فیلمها خودش مدرک جرم برای اونی که ارائه داده حساب میشه

مثلا یواشکی از خونه کسی فیلم بگیری میتونه اعاده حیثیت کنه

و اینکه کاملا به قاضی بستگی داره که فیلم و جزو مدرک قبول کنه یا نه 

ولی حتماااااا با وکیل مشورت کنین اونا بهتر میتونن راهنمایی کنن

به فیلم و پیام استناد نمیشه مگر با نظر و رای قاضی

و اعتبارش تا اخر دنیاس

از خودمون بپرسیم :اگه بکارنت ازت چی سبز میشه؟قبلا ادم ضعیفی بودم پرخاشگر شدم تنها شدم عصبی شدم متنفر شدم بدبین شدم اما الان که خودمو دوس دارم همه چی متفاوت شده تونستم دوباره دل خودمو به دست بیارم ۳تا عشقای من مادرم خواهرم اشکانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عنوان شکایت چیه ؟ بعضی فیلمها خودش مدرک جرم برای اونی که ارائه داده حساب میشه مثلا یواشکی از خونه ...

نه ببین یه درگیری پیش امده که همسرم مقصره البته درگیری خانوادگی بوده حالا این وسط یگی سوء استفاده کزد

کرده فیلم گرفته و طرف میخواد بره شکایت کنه.  تو اون فیلم اثبات شده که شوهرم مقصره اما اگه یکماه بگذره طرف میتونه هنوزم با اون فیلم بره شکایت کنه؟؟؟

2731
نه ببین یه درگیری پیش امده که همسرم مقصره البته درگیری خانوادگی بوده حالا این وسط یگی سوء استفاده کز ...

به تاریخ درگیری ربطی نداره میتونه شکایت کنه اما فیلم فقط یه مدرکه 

ممکنه قاضی قبولش نکنه بستگی به استدلال قاضی داره

مگه تو دعوا ضرب و شتم داشتین یا فحاشی و یا توهین و تهدید ؟

اگه اینا نباشه حکمی نمیدن 

باید ضرب و شتم باشه که دیه بگیره یا خرابی اموال یا فحاشی و توهین و تهدید 

اگه یکماه از یه اتفاق و درگیری بگذره طرف میتونه شکایت کنه؟؟

اره البته فقط ب فیلم استناد نمیکنن شاهد هم میخاد یا ثبت شده در کلانتری مثلا زنگ زدن مامور اومده یا نامه پزشکی قانونی اگر جرحی بوده دعوا

از خودمون بپرسیم :اگه بکارنت ازت چی سبز میشه؟قبلا ادم ضعیفی بودم پرخاشگر شدم تنها شدم عصبی شدم متنفر شدم بدبین شدم اما الان که خودمو دوس دارم همه چی متفاوت شده تونستم دوباره دل خودمو به دست بیارم ۳تا عشقای من مادرم خواهرم اشکانم
درگیری بوده اما تو فیلم هست که کی اول شروع کننده بود ه

ببین باید کتک کاری باشه که در حدی باشه که دیه تعلق بگیره اونم باید از قبل رفته باشه پزشک قانونی چون بعد از یه مدت پزشک قانونی قبول نمیکنه و نامه نمیده

یا باید تخریب اموال باشه که شکایت کنه خسارت بده

یا فحاشی و تهدید و توهین باشه که شکایت کنه دادگاه حکم بده

تازه اگه کتک کاری باشه نیاز به فیلم نیست

تخریب اموالم شاهد باشه کافیه

چون هر قاضی فیلم قبول نمیکنه مگه اینکه فیلم دزدی باشه 

ولی حتما از یه وکیل بپرسین من اطلاعاتم محدوده