2737
2739

توروقران

توروبه امام حسین

دارم دق میکنم

تهمتی به پام بستن به دروغ

صلوات بفرستید واسم که تموم بشه این ماجرا

خدایا کمکم کن یاجوووون منوبگیر

یا منوخلاص کن ازاین تهمت

خدایا به جوووونیم رحم کن

به بچه ام رحم کن

خدایا ضربان قلبم رو هزاره

خدایاچشمام ازصبح کاسه خونه

یه اشتباهی کردم خدا دیگه به کسی اعتمادنمیکنم 

کمکم کن خدا

دستموبگیر

اگر جواب ندادم معذرت میخوام پیشاپیش چون چشمام نمیبینه بس گریه کردم اصلا گریه ام بندنمیاد

بادل پاکتون دعام کنید🙏🙏🙏🙏

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه چیشده نگران شدم  صلوات فرستادم

دارم میمیرم

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
2728

وای خدا

چی شده

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2738

گریه ام گرف عزیزم چیشدههه 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
صلوات فرستادم  ایشالله که مشکلت سریع حل شده🌷

ممنون عزیزم

هیچ وقت ماه پشت ابر نمیونه

شما با دل پاکت دعا کن و نا امید نشو و از خدا بخواه که  حق به حق دار برسه که چه تهمتی به شما زدن 

انشالله هر چه زودتر مشکلتون حل بشه این ماجرا هر چه زودتر فیصله پیدا کنه🌱💚

درمن‌هست‌هزار‌من،که‌گر‌بشکند‌یک‌من،زاده‌شود‌من‌دیگری'' 💚  سبز ماندر در ویرانه ها،ریشه میخواهد.🌱
گریه ام گرف عزیزم چیشدههه 

اتفاق بدی افتاده