2733
2734
نه من کباب رو هفتهای ۴ ۵ بار میخوردم  شیر روهم جای آب میخوردم فقطم شیر محلی  همین الانشم ...

پس منم باید کباب شیر بیشترش کنم 

منم هم شوهرمو خانوادش هم خونواده خودم هیکلی و بلند قد هستن همشون خودمم با اینکه 59،60کیلو بودم قبل بارداری ولی قد بلند استخوان بندی درشتی دارم

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 
الان اکثرا فقط بیحسیه ولی اونجا اختیاری بود،من قزوینم،اره خصوصی ۹ تومن

بیهوشی بهتره نه؟ 

برا منم خصوصی هست تقریبا1ماه دیگه زایمان میکنم 9ونیمم واسه ما گفتن 

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان یه ساله زایمان کردم شدم ۵۰

واقعااااا چرا😲😱😱😱😱 نرفتین دکتر؟ 

بیهوشی بهتره نه؟   برا منم خصوصی هست تقریبا1ماه دیگه زایمان میکنم 9ونیمم واسه ما گفتن&nbs ...

والا چی بگم کمردرد واینا نداره ولی وقتی به هوش میای خیلی حس بدیه 

صدا اگه صداس،خدا همون خداس،چرا همیشه حال ما بَده؟!
2731
والا چی بگم کمردرد واینا نداره ولی وقتی به هوش میای خیلی حس بدیه 

کلا ترسناکه خدا بداد منم برسه😭😭😭😭 

اختیاری رفتین سز؟ 

واسه چی برم؟ چون شیر میدم لاغر شدم دیگه بعد شیر دهی دوباره وزنم میره بالا  بچه اولمم همینطوری ...

باشه عزیزم آخه 50کمه خودتونم بچه شیر میدین الان باید حسابی بخودتون برسین ک از بدنت خودتون نره

کلا ترسناکه خدا بداد منم برسه😭😭😭😭  اختیاری رفتین سز؟

من فوبیای زایمان طبیعی داشتم خیلی میترسیدم بخاطر همین دکتر نامه داد شدم اجباری.نترس فقط چه بیحسی چه بیهوشی بعدش حتما مایعات بخور تا اثرش بره من نخوردم اشتباه کردم واینکه روزای اول اومدی خونه جوگیر نشو بگو سرحالم پاشی کارهاتو بکنی استراحت کن

صدا اگه صداس،خدا همون خداس،چرا همیشه حال ما بَده؟!
من فوبیای زایمان طبیعی داشتم خیلی میترسیدم بخاطر همین دکتر نامه داد شدم اجباری.نترس فقط چه بیحسی چه ...

باشه عزیزم ممنون از راهنماییت حتما مایعات زیاد استفاده میکنم میگن دوغ زیاد اثرشو میبره درسته؟ 

استراحتم 20روز اینا میمونم خونه مامانم قشنگ استراحت کنم

راستی یه سوال ک خیییلی ذهنمو درگیر میکنه هربارم یادم میره از دکترم بپرسم، موقع عمل سوند میبندن؟ حالا یا بیهوشی یا بی حسی

آها  متوجه شدم الان چطوره نینی جان😍

خداروشکر خوبه الان مردی شده واسه خودش ۱۸ ماهشه😄

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
خداروشکر خوبه الان مردی شده واسه خودش ۱۸ ماهشه😄

هزار ماشالله خدا حفظش کنه براتون😍😍😍

فیله گوساله کبابی  آجیل بادام و پسته زیاد میخوردم  شبر محلی پر چرب دو لیتر😂 شوهرم خسته ...

نوش جونت😅 من ديابتي ام نميتونم بخورم خيلي وقتا گشنه ام ولي نميخورم ☹️

يا امام رضا ♥️ 
من ۳۱ هفته وزن بچم ۱۹۰۰ بود ۳۲ هفته ۲ کیلو ب نظرم تو ی هفته کم اضاف کرده

بچتون چندکیلو بدنیا اومد؟ 

2706