2737
2739
عنوان

شد ۳بارامروز😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4370 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فردا یه تاپیک بزنید شما من هم همراهی میکنم تا هم پربازدید بشه و هم اطلاع سانی بشه و دوستان حرفاشون ب ...

یه روز وقت کردی تاپیک بزنید من رو هم تگ کنید ب احتما زیاد،فردا سرم خیلی شلوغ باش!

اگه تونستم حتما

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه
وا کاری ندارن 

واقعا؟

مسافرت رفتین؟

باواکسن یا بی واکسن؟

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه
2738
🤣🤣🤣🤣

چرا خنده!؟🤨

جریمه بشی فک کنم بهتراز زدنه واکسنه 😁😁😁

میدونم😅

قطار مشکلی نداره .‌ولی بعضی شرکت‌های هوایی اعلام‌میکنن باید واکسن زده باشی

با وسیله سخصی چطور اطلاع دارید؟

خب نمیان که به مردم بگن که اصلا در مورد واکسن هیچ اطلاعاتی به مردم نمیدن 

خانم محترم من نصف خانواده ام پزشکن پدرمم پزشکه اگه جیوه قرار بود وارد بدن بشه نمیزاشت کسی بزنه 😐این حرف ها چیه می‌زنیم