2733
2734
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1988073 بازدید | 25326 پست
راستی دوستان من امروز ووچر بیمه و بلیطام رو گرفتم وقراره صبح برم ارز بگیرم اما یه سوال اینکه ووچر هتل باید مهر داشته باشه؟ یا ارم ازانس باشه کافیه؟ تور لیدرمونم سی تراول هستند کسی میشناسه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سپاس از دوستان که پر از انرژیهای مثبت هستند و تجربیات ونکات مهم سفر و اطلاعاتی رو که برای استانبول اخذ کردند در اختیار همه میزارن.فکر کنم الان این تاپیک یکی از بهترین راهنماهای سفر به استانبول باشه که جا داره از بنیانگذارش مونا جون قدردانی بشه چون حرکتهای اولیه رو ایشون راه انداختند.امیدوارم که همه دوستان سفر خوبی رو تجربه کنند . پرستو جان آبگینه جان و... بسیار ممنونم. منم بلیط دیروز دستم رسید وامروز برای ارز اقدام می کنیم .بیمه رو هم اینترنتی از بیمه سامان گرفتم و ووچر هتل رو هم دارم .انشالله صبح جمعه عازم هستیم اگه در طول سفر به نکات ویژه ای برخوردم حتمااز همونجا به اطلاع دوستان میرسونم.
سلام به دوستان. واسه اواخر مهر اگه بخو.ام برم هوا خوبه؟ تفریحاتش میتونم استفاده کنم ؟ خرید خوبی میتونم داشته باشم؟
برای شناخت بهتر ادما..........کافیست یکبار بر خلاف میلشان عمل کنی!...
2706