2733
2734
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1985147 بازدید | 25326 پست
میخایم حدود ده شب بمونیم پس اینکه هتل تمیز و راحت باشه مهمه وگرنه دلم میگیره هوا هم سرده بیرون زیاد ...

ببینید من دقیقا نمیدونم شما چقدر میخواین هزینه کنید یا معیاراتون برای انتخاب هتل چیا هستن ولی میتونید جاهایی رو با قیمت خیلی مناسب بگیرین حالا من چند جا رو اینجا نام میبرم خودتون سرچ کنید و بر اساس نیازاتون انتخاب کنید.

lasagrada

radisson blu sisli

renata boutique sisli

taximist

the parma

SuB Karakoy - Special Category 

Nabu Hotel Karaköy

Karakoy Port Hotel

Karakoy Rooms

10 Karakoy Istanbul

Nordstern Hotel Galata 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخایم حدود ده شب بمونیم پس اینکه هتل تمیز و راحت باشه مهمه وگرنه دلم میگیره هوا هم سرده بیرون زیاد ...

Peradays

Nuru Ziya Suites 

Collage Pera Hotel

Regno Hotel 

و بسیاری هتل ها یا سوییتهای دیگه که قیمت خیلی مناسبی دارن

2728

و تاکیید میکنم چون مدت طولانی میخواین بمونین محله ای رو که انتخاب میکنید خیلی مهمه . شیشلی و  کاراکوی  و سیرکه چی  و سلطان احمد و اطراف خیابون استقلال و در آخر تکسیم رو بهتون پیشنهاد میکنم.به ترتیب اولویت خودم براتون نام بردم.

ببینید من دقیقا نمیدونم شما چقدر میخواین هزینه کنید یا معیاراتون برای انتخاب هتل چیا هستن ولی میتونی ...

ممنون خانومی اینا و میبینم ولی یادمه رادیسون شیشلی شبی صد دلار به بالا بود قبلا 

اگه اینجا از اژانس ها قیمت بگیرم از بوکینگ کمتره برای همین باید ببینم کدوم و اژانس ها دارن 

نمیخام بیشتر از پنجاه تا شصت دلار هزینه شب هتل برام بشه

دستت طلا وقت گذاشتی 

2738
مراکز تفریحی: 1// میدان هیپوریوم: 2// مسجد سلطان احمد: (بدون ورودی) ترانوای زیتون بورنو – کاپاتا ...

مونا جون تاپیکت عااااااااااالیه. یه سوال دارم قربونت برم. برای خرید لباس نوزادی و سیسمونی و اینا کجا رو پیشنهاد می کنی؟ می خوام توی بهمن برم اگه بشه.

سلام دوستان! 

من میخام هفته آخر آذر واسه خرید برم استانبول! 

یه هتل مناسب و تمییز اطراف گالاتا یا استقلال یا امینونو یا چندتا خیابون اونطرف تر واسه 5 شب می خاستم! ممنون میشم اگه راهنمایی کنید! 🙏🙏🙏

سایت تور ارزان و لحظه آخری تور ارازن    که در زمینه قیمت تور ارزان ترکیه ، قیمت تور ارزان استانبول ، قیمت تور ارزان آنتالیا ، قیمت تور ارزان گرجستان ، قیمت تور ارزان تفلیس ، قیمت تور ارزان دبی ، قیمت تور ارزان تایلند ، قیمت تور ارزان پاتایا، قیمت تور ارزان بانکوک ، قیمت تور ارزان کرابی ،  قیمت تور ارزان مالزی فعالیت می کند به همراه دامنه ، لوگو، نرم افزار مدیریتی آن با قابلیت پنل دسترسی به آژانس های دیگر، اطلاعات بیش از 2000 هتل به همراه عکس و امکانات آن، اطلاعات برخی آژانس های مسافرتی، نزدیک به 300 عدد مقاله و مطلب ، اطلاعات کامل دیتابیس به فروش می رسد.

شماره تماس 09123769431