2733
2739
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1985057 بازدید | 25326 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما میدونید برای عید قربان باز هم اف میزنند؟فستیوال خرید کی هست؟ فکر کنم با این اوضاع فقط تو حراج م ...

عید قربان در این کشور مهم هست.بعضی وقتا برخی مراکز عمومی مثل سینماها یا برخی پاساژ ها ۱ روز تعطیل هستند اما غالبا باید باز باشن.تخفیف ها هم بله موردی ممکنه یک برند ترک حراجی داشته باشه.اما از قبل مشخص شده و تعیین شده نیست

...
بله ببینید درسته هتل لارس پارک در چهار ستاره ها کیفیت خوبی داره اما این قیمت در حالت نرمال واقعا بال ...

بله متاسفانه الان خیلی وضعیت بدی شده و قیمت ها خیلی بی مورد رفته بالا من پارسال همین موقع با پرواز ماهان صبح به شب روی هتل متروپلیتن تور گرفتم ۱۲۵۰ ولی امسال خیلی بالا رفته 

آقای مهرگان لطف میکنید من رو راهنمایی کنید 

برای خرید پارچه کجا برم ایا کاپالی چارشی خوبه ؟پارچه برای لباس مجلسی میخوام 

و سوال دوم در مورد خرید انگشتر با نگین الماس هست که برادر همسرم می خواد برای نامزدیش از اونجا بگیره من عقیده ام اینه بهتره از مارک های معروف مثل zen یا altın baş خرید کنه اگر شما مرک دیگه ای میشناسید و یا مرکز خاصی میشناسید ممنون میشم راهنماییم بکنید 

آقای مهرگان لطف میکنید من رو راهنمایی کنید  برای خرید پارچه کجا برم ایا کاپالی چارشی خوبه ؟پار ...

سلام.خیر خانم درین مورد اطلاعی ندارم.دررمورد پارچه و برند انگشتر سایر دوستان شاید بهتر بتونن کمکتون کنن

...
2740

ممنون آقاي مهرگان از راهنمايي هاي خوبتون 

ببخشيد مكان هاي ديدني اونجا كجاها رو بريم كه خوب باشه 

چون ما ٦ روز اونجاييم و با بچه ي كوچيك عملا نصف روزامون رو از دست ميديم 

ميخام هم خريد خوبي داشته باشم 

و هم ديدني هاش رو تا اونجا كه امكان داره برم 

بازم ممنونم ازتون 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ببخشيد دوستاي مهربونم يه سؤال ديگه هم اينكه كسي تازگي رفته كه از ورودي جاهاي ديدني ش اطلاع داشته باشه 

مثلا مينياتورك؟

آكواريوم؟

دلفيناريوم؟

داما باغچه؟

ويالند؟

توپكاپي؟

اياصوفيه؟

و اينكه كدوم ازينا بهترن

چون هم از نظر هزينه و هم زمان همشون رو نميرسيم بريم

ممنون آقاي مهرگان از راهنمايي هاي خوبتون  ببخشيد مكان هاي ديدني اونجا كجاها رو بريم كه خوب باش ...

بستگی به سلایق شما داره خانم

از جزایر پرنس و بازدید از موزه ها و مساجد گرفته تا پارک آبی و اکواریوم رو میتونید برنامه ریزی کنید.به همه این جاها نخواهید رسید.۳ مورد رو انتخاب کنید و برید.انتخاب با خود شماست.ورودی ها هم بین ۲۵ الی ۷۰ لیره متغیر هست.در سایت های رسمی مراکز، میتونید عدد دقیق رو پیدا کنید

...
2706