2733
2739

بیاین ببینیم چه کنیم با این اضافه وزن،  چی بخوریم چی نخوریم؟!  چکار کنیم🥴🥴

دنیام=شوهرم+دخترم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پیاده روی میرم،  حالا از فردا دوبرابرش میکنم🥴

پیاده روی هم خوبه البته من سالهاست باشگاه میرم واقعا دیگه بدون ورزش میمیرم! ولی پیشنهادم بهت اینه که واسه جبران اضافه وزنت غروب برو یکساعت پیاده روی تند و شبش سالاد بخور فقط، زودی کم میکنی وزنتو

2740
وا مگه میشه چند سال بد زندگی کنی بعد با یه هفته درسش کنی. همه دنبال معجزه هستن. ورزش اصلاح تغذیه. ح ...

عزیزم من دو سه کیلو اضافه دارم،  فکر میکنم بشه فشرده یکاریش کرد،  که قبلا بارها انجام دادم.  ولی در کل با توجه به تجربه هر چی سن بالاتر میره بمرور وزن بیشتر و کم کردنش سخت تر میشه،  چون من لایف استایلم همونه. حالا تو عید یکم شیرینی بیشتر شاید🥴🥴

دنیام=شوهرم+دخترم  
پیاده روی هم خوبه البته من سالهاست باشگاه میرم واقعا دیگه بدون ورزش میمیرم! ولی پیشنهادم بهت اینه که ...

عالیه،  حالا ایشالاهمین کار رومیکنم،  خبرشم همینجا میذارم،  بلکه انگیزه بشه برای بقیه

دنیام=شوهرم+دخترم  
عزیزم من دو سه کیلو اضافه دارم،  فکر میکنم بشه فشرده یکاریش کرد،  که قبلا بارها انجام دادم ...

خب خداراشکر زیاد چاق نیستی. با عزيزم ورزش مال چاقی لاغری نیست مال سلامت. کسی نداشته باشه به زودی سلامتش به خطر میوفته صد در صد. . بدون کلا کارای عجله ای نتایج قشنگی ندارن. من 5 ساله میرم پیاده روی. اگه اصلاح تغذیه کنی و ورزش همون چربیهاتم میرن. روشهای دیگه واسه بدن خطرناکن

خب خداراشکر زیاد چاق نیستی. با عزيزم ورزش مال چاقی لاغری نیست مال سلامت. کسی نداشته باشه به زودی سلا ...

بله عزیزم درسته،  باید روی ورزش منظم و رژیم درست تمرکز کنم

دنیام=شوهرم+دخترم  
2706