2752
2734
عنوان

کسی هست که لوپوس داشته باشه تورو خدا بیاید بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 19861 بازدید | 85 پست
عزیزم نگران نباش دختر عمه داره اما مشکلی نداره تحت درمانه
خدایا شکرت سلامتیم ، این بزرگترین و بهترین نعمت توست که به ما دادی خودت همسرم و بچه هام و خودم رو سالم نگهدار
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبل از آز دکترم میگفت احتمالش کمه که داشته باشی اما اگه هم باشه چون فعلا هیچ علائمی نداری بهت دارو نمیدم اما باید پیگیریش کنیم

نمیدونم منظورش از پیگیری چی بود

تا ساعت 3 میمیرم از استرس
2731
دختر عمع من حدود 30 یا 32 سالشه از سن 27 سالگی داره
شما بچه دارین؟
خدایا شکرت سلامتیم ، این بزرگترین و بهترین نعمت توست که به ما دادی خودت همسرم و بچه هام و خودم رو سالم نگهدار
اون تو 26 سالگی داشت ولی نفهمیده بودن بعد یک سال پیش از زانو درد شدید رفت گفتن لوپوس داری الان داره تحت درمانه
ولی به اون نگفتن ارثی گفتن بخاطرامکان داره از اضطراب شدید باشه
همیشه احساس خستگی و ضعفو داشتم

همیشه میگفتم خدایا من که کاری نکردم پس چرا اینقدر خسته ام

نگو لوپوس داشتم و نمیدونستم

حالا با دارو این خستگیو یا علاتم دیگه بهبود پیدا میکنه یا همچنان همینطوریه و فقط از بدتر شدن جلوگیری میشه؟؟؟
عزیزم لوپوس یه بیماری هست که گاهی روشنه گاهی خاموش
من خودم لوپوس خاموشم الان
از مامانم به ارث بردم
خواهرم هم داره
دوستای گلم به کانال خوش اومدید.کانال متعلق به فروشگاه مرزی هست که بعد یه استراحت دوباره لینک رو فعال کردم💕👕👗👚🌷🌷🌹🌹🌹. اینستاگرام من Instagram.com/Turkishcollection1 ارتباط خصوصی با من @mohighj
خوب خدارو شکر بچه داری پس بهت میگم
دختر عمه من 4 بار بچه هاش سقط شدن چون شدت بیماریش زیاد بود بدنش به خودش حمله میکرد یه بار که بچش رو تا 8 ماهگی رسوند داشت دیگه بینایش رو از دست میداد و ختم بارداری دادن بچش زنده نموند
ولی الان هیچ مشکلی نداره و دکتر بهش اجازه بارداری دوباره داداه
اصلا نگران نباش گلم هیچی نیست
باید آرامش داشته باشی همین
یه بیماری مزمن هست که ممکنه اعضای بدنتو درگیر کنه
پس باید تحت نظر دکتر باشی
من اینقد دارو خوردم که الان خداروشکر خاموشه
خاموشه اصطلاح دکتراست خخخ
دوستای گلم به کانال خوش اومدید.کانال متعلق به فروشگاه مرزی هست که بعد یه استراحت دوباره لینک رو فعال کردم💕👕👗👚🌷🌷🌹🌹🌹. اینستاگرام من Instagram.com/Turkishcollection1 ارتباط خصوصی با من @mohighj
وای imahoni دلم ریخت خخخخخخخخخخ

فروشگاه مرزی جون به نطرت الان لوپوس من در چه مرحله ایه با توچجه به علائمم؟؟؟

وای الان دکتر گفت باید دوشنبه بیای وقت نداره

فروشگاه مرزی جون یعنی شما از بچگی داشتی مشکلی پیش نیاورده واست ؟؟؟