2737
2739
عنوان

پایش رشد و تغذیه کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 167413 بازدید | 7065 پست
سلام خدمت خانم دکترجوزدانی پسرم دوسال وده ماهشه وزنش۵۰۰ ۱۳ قدش نود وچهار وزن وقد تولدش ۳۲۵۰ قدش۵ ...

سلام 

وزن و قدش خوبه

برای قد و وزن مناسب نمودار رشد باید بررسی بشه 

از شیر بگیرید

دختری 25 ماهه با وزن تولد 2660 وقد49 دارم بسیار بدغذا وزن فعلی عزیزکم 10 کیلو وقد82 خیلی نگرانم نه ش ...

سلام مادر گرامی

راه حل موثر در مشاوره موثره

یک خط راه حل جادویی نیست که الان بنده بنویسم شما اجرا کنید و تمام

علت کم اشتهایی بسیار متفاوته

از بی اشتهایی و بدغذایی والدین و توجه بیش از حد به غذای کودک تا کمبود ریز مغذی ها و ...

پس نیاز به بررسی دقیق داره

غذا بازی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با عرض سلام.ببخشید من یه سوال داشتم پسرم نه ماهشه.اصلا خواب نداره.دکتر انوان شربت بی اسلیپ و بی بی ...

با پزشک کودک مشورت کنید در مورد قطع داروی تجویزی پزشکتون نه مادران نه تجربه ها!!

2731
سلام خانم جوزدانی امیدوارم حالتون خوب باشه ی راهنمایی میخوام ممنون میشم کمکم کنین پسرم ی سال و نه م ...

سلام

اول اینکه دندان ربطی به شروع غذای کمکی ندارد

مشکلی نیست غذای جامد می خورد

هر چه دوست دارد + هر از گاهی غذای جدید امتحان کنید

سلام خانم جوزدانی.دخترم دوسال و ده ماهشه از حدود 6ماه پیش 400گرم کم کرده و اصلا وزن اضافه نکرده.وزن ...

سلام باید قد و وزن رو بیارید رو نمودار رشد اگر رو به سمت بالا است و وزن گیری و قدش خوبه که هیچ

اگر نه باید بررسی بشه

2740

باسلام خدمت خانم جوزدانی عزیز.

پسرم دوسال و۶ماهشه باوزن ۱۲/۵وقد ۹۰.

وزن تولد ۳۷۱۰باقد ۵۴.

مشکلم بدغذایی پسرمه.هرازگاهی خوب میشه اما دوباره برمیگرده به حالت قبل که یا از دندون درآوردن شه یا بند میشه و یا مریض میشه(سرما میخوره،تب میکنه) .به محض اینکه نیم کیلو اضاف میکنه یه مشکلی پیش میاد و دوباره وزنش کم میشه.موندم چیکاکنم.قدو وزنش نسبت به همسالاش کمه.نمیدونم چه مکملی بدم یا چه کاری انجام بدم که خوب بشه.لطفا راهنماییم کنین.

از زحمات شما سپاسگذارم....

سلام خانومی

دختر من 2 سالشه وزن تولدش 3200 و قد 49 بود

یک ماهگی به خاطر ذات الریه بستری شد

تا یک سالگی شیر خودم رو خورد اما به خاطر کمبود وزن بهش شیشه دادم وزن گیریش بهتر شد با شیشه اما نه زیاد 

دیر چهار دست و پا رفت تو 16 ماهگی راه افتاد 

و الانم 20 تا دندون داره 

قد و وزن دو سالگی 9700 و قد 83 

من شهرستان و نمی تونم مراجعه کنم 

سلام خانم دکترخسته نباشین دخترمن شش ماهشه باوزن 5800 که ازدوماهگی به زور بهش شیردادم دکترهم خیلی برردمش فولیک اسید وزینک دادن که رواشتهاش فرقی نکرد وهمچنان بدوزن گرفت بعدگفتن کمخونی داره که ازچهارماهگیش قطره اهن ودوازده ساعت یبار ده قطره شروع کردم ولی بازم بدوزن گرفت دکترشیرخشک داد که چندتا امتحلن کردیم ولی به هیچ وجه نخوردروغن mctداد بهش که نزدیک دوماهه استفاده میکنم و بازفرقی نکرده وهمیشه بهم دکترمیگه وزنش کمه سرلاک شیروبرنج و همراه شیرخشک سوپرامیل بهش میدم و امروز که شش ماهشه بردم گفتن 5800 شده وکمه فرنی هم اصلا نمیخوره من چکارکنم شیرخشک بخوره یا راه دیگه ای هست وزن بگیره سومش وهم باکره بهش میدم وزن تولدش 2700بوددرضمن ازمایش تیرویید وعفونت هم دادیم مشکلی نداشت ممنون ازشما

سلام. دخترم پنج سالشه وزن تولدش ۳کیلوبوده الان ۱۶ کیلو. اصلا غذانمیخوره خودشو با اب و فلفل دلمه یا هویج سیر میکنه گاهیم هیچی موندم باهاش چیکار کنم هرغذایی درست میکنم میگه دوس ندارم اصلانمیاد طرف غذا دیگه کلافه شدم زیر چشاشم کبوده. حتی شربتای اشتها اورم استفاده کردم براش فایده نداره. ی جورایی گیاه خواری میکنه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم