2737
2734
عنوان

مامانایى که خودشون شیر دادن یه سوال خیلى مههههم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
مامان کوچیکی جونم شیرت کمه عزیزم
من پسری رو که از شیر گرفتم خیلی سینه درد داشتم

البته فکر کنم نی نی شما هم چون تمایلی به سینه نداره کمتر میخوره و کم شیر ترشح میشه
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
تا یکسالو که خورده
الانم هوا دیگه داره خوب میشه و احتمال مریض شدنش به امید خدا کمتره
اگر وابسته نیست بگیرش خو
منم تو 21 ماهگی گرفتم
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
مامان کوچکی جان تا 6 ماهگی چون تنها غذای بچه شیر مادر هست طبیعی که شیر بیشتر ترشح میشه از 6 ماهگی به بعد شیر رفته رفته ترشحش کمتر میشه این طبیعی هست نگران چی هستی الان مگه غذای کمکی نمی دی وزن دخترت چطوره اگه خوب وزن گرفته و قد کشیده یعنی شیر کافی خورده الانم فکر کنم غذای کمکی رو حتما شروع کردی؛به هر حال شما دیگه از 20 ماهگی باید برای از شیر گرفتن اقدام کنی میل خودته اگه می خوای از شیر بگیر اگر نه چند وقت دیگه شیردهی رو ادامه بده ولی خیالت راحت بخوای و شروع به شیردادن کنی شیر مجدد ترشح میشه بعضی از خانومها بعداز اینکه بچه رو از شیر میگیرن تا چند وقت به مقدار کم شیر ترشح میشه حتی خود من اینطوری بودم با اینکه بعداز 6 ماهگی دخترم به اصطلاح سینه رگ نمی کرد و به ظاهر شیر زیادی نداشتم؛عزیزم اگه می خوای از شیر بگیرش ولی بااین حرفا که شیرندارم خودت رو توجیه نکن
تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید