2733
2734
عنوان

کسی هست خودش یا اطرافیانش مشکل کبدچرب داشته باشه،خیلی ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 4844 بازدید | 49 پست
مژی شوهر من هم اینطوری بود چیز خاصی نیست باید مصرف ماهی رو بیشتر کنید دوم از خوردن موز زیاد خودداری کنه و تمشک توت فرنگی زغال اخته مصرف کنن. سیگار و مشروب اکیدا ممنوع ولی بالاتر از همه ی اینها ببین جقدر تاکید میکنم روزی نیم ساعت پیاده رویه تنده که این قضیه چربیه کبد رو بعد از چند ما میاره پایین
زندگی رسم خوشایندی است. زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ، پرشی دارد اندازه عشق. زندگی چیزی نیست ، که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر سنوگرافی گفته باید عمل بشی ،خیلی اوضاعت خرابه چیکار کنم؟ من روی غذاش رعایت میکنم ،همیشه چای ...

سلام عزیرم 

شما شوهرت که کبد چرب داشت خوب شد؟امروز شوهرم رفت آزمایش داد آنزیمهای کبدیش خیلی بالا بود خیلی نگرانم

خدایا امیدمان تویی مارا به حال خود رها مکن
سلام عزیرم  شما شوهرت که کبد چرب داشت خوب شد؟امروز شوهرم رفت آزمایش داد آنزیمهای کبدیش خیلی با ...

سلام عزیزم میشه بگی انریمای شوهرت درچه حدبالابود

شوهرم انریمای کبدیش نرماله بحزبیلیروبین توتال وبیلیدوبین ایندایرکت خیلی نگرانم ن دکترخوب میشناسم نه میددنم بایدچیکارکنم 

سوندعم هفته دیگ میده 

وخدایی که بشدت کافیست
2731