2733
2734

دخترم ۳ ماه کاملشه از بدو تولد چون شیر نداشتم شیرخشک دادم بهش اول آپتامیل دادم ۲۰ روز کاملا عادی و خوب بود بعد ۲۰ گفتم حالا عوضش کنم نان بدم یبوست شد دوباره آپتامیل دادم باز یبوست بود بعد ببلاک دادم ۳ روزم پی پی نمیکرد باید روغن میزدم تا دفع میداشت ببلاک کامفورتم دادم فایده نداشت الان گیگوز میدم هر روز ۲ بار یا ۳ بار دفع داره ولی رنگ سبز تیره اسهال 🤕🤕 چه کنمممم😭😭😭😭

پرنسس مامانی (♡ماه مادر♡) مهنیا😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من همسن دخترته نان میدم یه روز درمیون پی پی میکنه دکتر گفت اشکال نداره یه مدتم ببلاک کامفورت میدادم بازم همین بود ولی چون سمت ما سخت گیر میومد دیگه ندادم

صدا اگه صداس،خدا همون خداس،چرا همیشه حال ما بَده؟!
2728
خب اخه دختر بچه با اپتامیل اوکی بود چرا عوض کردی! من میگم شاید یه مدت کم میدی اولش یبوست عادیه

نمیدونم والا الان ۲ هفته اس گیگوز میخوره اسهاله تقریبا

نمیدونم والا الان ۲ هفته اس گیگوز میخوره اسهاله تقریبا

دکترش چی میگه؟موقع عوض کردن شیر خشکا روزهای اول قبلی رو با بعدی قاطی نمیکنه منظورم اینه اگه قراره این وعده دو پیمانه بخوره یه پیمانه مثلا قبلی رو بدی یکی بعدی

صدا اگه صداس،خدا همون خداس،چرا همیشه حال ما بَده؟!
2740
دکترش چی میگه؟موقع عوض کردن شیر خشکا روزهای اول قبلی رو با بعدی قاطی نمیکنه منظورم اینه اگه قراره ای ...

نه دکترش فقط بلده بگه ببلاک کامفورت بده 🤕