2737
2734

من جاری بزرگ لعنتی و مادرشوهرم تو یه ساختمونیم ... 

مادرشوهرم از اول تا الان سنگ اونو میزد به سینه چون انتخاب خودش بوده و عین یه حمال براش کار میکنه دیروز تمام آشپزخانه مادرشوهرمو شسته بود همه چی یعنی ... من مطمنم پیشاپیش اونو با این کاراش دهنشو بسته چون میخواد یه حرکتی بزنه ... چون پارسال سیزده بدر هم کوفتم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پارسال سیزده بدر ندیدن من غذا رو گذاشتم تو ماشین بالای صدبار گفت سهم ده نفر غذا گذاشتم یهنی بجز ما ... منم تا اخر تو قیافه رفتم اخرشم وقتی شوهرم گله کرد مادرشوهرمو خواهرشوهرم نزدیک بود بخورنمون

2731
2740

خب اینکه دوسش داره حق داره دیگه 

منم یکی واسم زحمت بکشه بهم محبت کنه مسلما بیشتر دوسش دارم تا کسی که محلم نکنه عجیب نیست که این مسئله

کور و کر عشقیم، تو کر من ز تو کر تر 🤨 تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر 🤔 گویندکه عشّاق جهان عقل ندارند 🤪 یعنی تو خری، من به مراتب ز تو خر تر🥴😐😒  با من حرف بزن خوشحال میشم😊❤👈🏻                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16659465436185
الکی بدبین نشو و به خودت انرژی منفی نده ان شالله عید خوبی داشته باشی

امیدوارم اینطور باشه از همین الان استرس دارم پارسال کاری کردن باهامون که تموم شب سیزده بدروگریه کردم

2706