2737
2734

رشته های نظری

کاربری سوممه از سال ۹۲ با نی نی سایت آشنا شدم، کاربری اولم(نیلوفرآبی) رو خودم خواستم تعلیق شه ولی کاربری دومم (کاریزما) رو به دلیل زدن حرف حق تعلیق کردن_من مبتلا به زیباترین بیماری جهان به نام سینستزیا یعنی حس آمیزی هستم، یعنی اعداد،حروف،کلمات و آدما هر کدوم رنگ و طعم و بوی خاص خودشونو دارن مثلا اسم نیلوفر برام سبز رنگ هست با صدای شرشر آب رودخونه عدد ۳ برام زرد رنگ هست و عدد ۷ سبز رنگ   ❤AMIR❤   پسر گلم زودتر به دنیا بیا و مامانی و بابایی رو حسابی خوشحال کن 😍 _ من تو این دنیا خیلی سختی کشیدم میشه برای خوشبختی و عاقبت بخیری یه صلوات بفرستید الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم £ خدایا به امید خودت£ 

علاقه علاقه علاقه

سوفی: بیا فرار کنیم ! باهاشون نجنگ؛ هاول                               هاول: من قبلاً به اندازه کافی فرار کردم ، سوفی حالا چیزی دارم که باید ازش حفاظت کنم.... اون چیز تویی!!❣️.                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

خب باید ببینه به چه رشته ای علاقه داره و بازار کار اون رشته رو هم بررسی کنه

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....

هر جا هر رشته بری اگه مهارت داشته باشی و جربزه اینده داره 

از اونجای که قرار سختی بکشی هر جا که بری صد درصد چیزی رو که دوست داری انتخاب کن چون وقتی خسته میشی علاقت میاد سراقت 

(من وقتی میخاستم انتخاب رشته کنم همش به فکر کار بودم ولی وقتی اومدم رشته که اصلا دوستش نداشتم فهمیدم علاقه از همه چیز مهم تره)

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....
علاقه تامام

علاقه تنها کافی نیست وقتی استعداد اون رشته رو نداشته باشه ازش زده میشه

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....

فنی مناسبه چون زود یه فن یاد میگیره میره سر کار زود به پول و زندگی میرسه ، بقیه ی رشته ها اما و اگر دارن ، تازه اگه رشته شون رو ازمون استخدامی بخواد باید برای یه نفر ظرفیت با چند هزار نفر رقابت کنن

در کل باید دید علاقه چیه وسعت دیدش هدفش

عجب 
2706