2737
2734
سلام ماه تکه جان.ممنون از ایمیلت.به نظرت با این عمل لوله هام بسته نمیشه؟چون تو عکس رنگی که گرفتم هر دو خدا رو شکر باز بودن.میترسم بعد عمل بسته بشه.به نظرت بعدش رحم میتونه نی نی رو نگه داره؟این عمل بیهوشی کامل داره؟ممنون از پاسخت.
ممنون بهار30 جون. ایشالا قسمت همه بچه ها تاپیکمون شه. کم پیدایی! خدمت نمیرسیم!!؟

مهشید جون برا فردا دارم لحظه شماری میکنم. امیدورم با خبرا خوب بیای

آره باران جون!اگه من بودم روزی چند تا بی بی میذاشتم
باران جون پریت نیمد!؟
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگرمثل من 2بار انتقال داده بودیدهربارمنفی پوست کلفت میشیدوبیخیال البته خدانکنه به این جاها برسید

مامان یاس ونرگس خبری ازت نیست خوبی؟
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
مهشید جون اینجوری نگو.انشالا فردا خبرای خوب داری.هرچی بود زود بیا خبر بده.من جای تو استرس دارم و هی میرم دستشویی هههههههههه

بهاری جونم همیشه 4ام پری میشدم ایندفعه هنوز نیومده.میدونه منتظرشم نمیاد مسخره.دیشب و پریشب ترشح خونی دیدم اما نه حس پری دارم نه خودش میاد که راحت بشم..فقط ببخشید البته خیلی ترشح بی رنگ دارم خسته شدم روزی 2بار باید لباس زیرمو عوض کنم
2731
ماه تکه جون نمیدونم چند سالش بود چون تو آرایشگاه دیدمش و خیلی کوتاه صحبت کردیم

باران جون انشاا... تو همه منتظرا به زودی زود مامان بشید
بهاری و مهشید رو به این دلیل گفتم که iui و ivf کردند

من امروز با دکتر پورمطرود نوبت دارم بعد از ماهها تصمیم گرفتم باز هم برم دکتر
البته روز دوم پری ام دوست دارم اولین بار در روز غیر پری برم که بتونه معاینه ام هم کنه چون احساس میکنم عفونت دارم
حالا امروز با منشیش صحبت میکنم اگر قبول کرد بندازم واسه هفته دیگه
تو شاهکار خالقی,تحقیر را باور نکن.بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش,زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن.خالق تورا شاد آفرید,آزاد آزاد آفرید,پرواز کن تا آرزو, زنجیر را باور نکن.
خودم باران از استرس تب خال زدددم

بهاری به سلامتی خوبه که دوباره دکی میره عمر ادم میگذره دست رو دست بزاره نوبتهای پور مطرود رو میدونی چطورن

اگر زنگ زدی از منشی برام میپرسی که برای کی نوبت میده
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
مهشید نوبتهای پورمطرود چطورن مگه؟؟
مهشید جون آژ ندادی؟؟؟
انشاا... که دیگه نیاز به متخصص نازایی پیدا نکنی و فقط واسه مراقبتهای حاملگی و زایمان به متخصص زنان نیاز پیدا کنی

اگر خواستی بگو تا واست نوبت بگیرم
تو شاهکار خالقی,تحقیر را باور نکن.بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش,زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن.خالق تورا شاد آفرید,آزاد آزاد آفرید,پرواز کن تا آرزو, زنجیر را باور نکن.
سلام به همه ی دوستان ... ایشالا توی همین ماه همه جواب میگیرین ... من که دلم خیلی روشنه

ماه تکه ی عزیز من پیش دکتر نیکبخت میرم ... حتی الان که یه نی نی گلو دارم ... مشکلش فقط نوبت گرفتن که تا اونجایی که میدونم تا آخر سال نوبتهاش پر شده. باید یه معرفی نامه بگیری، شاید کارت راه افتاد و البته فقط روزای زوج هستش ... خودش دکتر جدی هستش ولی حرف آخر رو اول میزنه ... هی طرف رو نمی دوونه اینور و اونور ... جلوی چشم خودم به یه خانمی گفت تخمک نداری بیخود هر ماه نیا، باید بری تخمک اهدایی بگیری ... خانمه میگفت اولین دکتری همچین حرفی به من زده، منم میرم پیش دکترای دیگه ... به منم گفت اینکه که با 4 سال دوا و درمون خودت و شوهرت هنوز بچه ندارین فقط آی یو آی ... خرج بیخودی نکن واسه درمانهای دیگه، وقت نداری .... خلاصه اینکه بی رو در وایسی و رک حرفش رو میزنه و حرف آخر رو همون اول
منم چند نفری رو تو مطبش دیدم که با سن بالا حتی 40 ، 45 باردار شده بودن ... یعنی قشنگ از قیافه معلوم بود من هر سری رفتم حداقل یه نفر با جعبه شیرینی اومده پیشش ... همین سری آخری سه نفر با شیرینی اومده بودن ... ولی خودم نظرم اینه که آی یو آی و آی وی اف رو اکثر دکترای نازایی اهواز خوب انجام میدن ... آخه کار خاصی نمیکنن که بگیم روش اون یکی بهتر از اینه ... فقط تشخیص مهمه که بازم دکترای خوب زیادی تو شهر خودمون هست یکیش نیکبخت
Lilypie Pregnancy tickers
2740
2706