2733
2734
ایزابلا جون همون آدرس که باران دادن درسته

باران جون ممنونم که این جریان رو تعریف کردین. به هر حال آدم بدونه خیلی بهتره. ما آی وی افیا نیاز به مراقبت بیشتری داریم و تا آخر بارداری هم باید رعایت کنیم. خب واقعیته دیگه

ترانه جون براتون آرزوی موفقیت دارم

مهشید جون ممنونم. ایشالا با همین قرص مشکل شوهرت حل میشه به امید خدا. شوهر من با پنتوکسی خیلی وضعش بهتر میشد

غزل جون ممنونم. دعاگوی شما و دوستان خوبم هستم اگه قابل باشم.اگه قرار باشه با خبر بارداری هر کسی اینجور ناراحت شی بت سخت میگذره. ایشالا خدا به وقتش به شما هم میده. فقط ناامید نشین و تلاش کنین
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
ترانه جون پس مثل همیم.چه جالب که دستوراتشون شبیه به همه.من باید دیروز پریود میشدم که فعلا خبری نیست .حتی حس پری هم ندارم.باز داره بازی میاره.بزار هرکاری دلش میخواد بکنه من که به فکرش نیستم ههههههه

مهشید جون مرسی عزیزم.اره خیلی ازش خوشم اومد.همه چیز رو کامل توضیح میداد و هیچ عجله ای نداشت واسه مریض بعدی.کاملا وقتشو میزاشت که توضیح بده.انشالا تا اخرش همینجور خوب باشه همه چیز

غزل جونم شاید باور نکنی اما کاملا درکت میکنم.آدم در عین اینکه واسه اون خوشحاله ته دلش یکم حسودی هم میکنه.منم جاریم تابستون با میکرو باردار شد با اینکه 4سال قبل از من ازدواج کرده و خیلیم سختی کشیده بود بیچاره اما وقتی باردار شد من حسودیم شد.انشالا خدا زودتر به دل ماهم نگاه میکنه و حاجتمونو میده

بهاری جان خواهشعزیزم.الان به سلامتی هفته چندی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خوبه باران جون منم میرم پیشش زنگیدم کلینیک گفتن هر دکتری رو خواستی خودت انتخاب کن
عاقبت در یک شب از شب های دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان برمن خدای مهربان/نام شور انگیز " مادر " می نهد.
باران جون چقدر خوبه که اینقدر خوبی، چقد خوبه که خوش خبری ، چقد خوبه که ذوق و شادی از نوشته هات میباره ، چقد خوبه که به دلت نشسته خانم دکتر ، چقد خوبه که اینقد زود بلند شدی ، چقد خوبه که زمان رو از دست ندادی ....ایشالا همیشه همینقدر خوب و بهتر و بهتر و بهتر باشه..
و چه خوب که پری نشدی ..خدا رو چه دیدی...شاید بخواد برات که طبیعی بشی..چرا که نه
.
صحرا جون شما هم به نظرم اینقدر زمانتو از دست نده...بعد عید چه خبره مگه..

ایزابلا جون ایشالا شمام هزینه هات جور بشه و پیگیر درمانت بشی..ولی چرا با همون عارفی ادامه نمیدی؟؟؟
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ .. ... خدایا بخواه و به پزشکهامون علمی عطا کن که دیگه چیزی به اسم " ناباروری" قلب هیچ زنی را نلرزونه
2742
منم چند روزه سرم شلوغ بود حسابی..تو گیر و دار دانشگاه و کار و مهمون داری ، جمعه شب رفتیم تهران صبح شنبه رفتم آزمایش کشت دادم و عصر شنبه هم برگشتم تا دو هفته دیگه برم برا جوابش..دعا کنید خوب شده باشه این عفونت لعنتی...
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ .. ... خدایا بخواه و به پزشکهامون علمی عطا کن که دیگه چیزی به اسم " ناباروری" قلب هیچ زنی را نلرزونه
الی جون منو شوهرم نظرمون سال اینده هست که بریم وقت هم فکر نکنم خیلی هدر بشه این همه صبر کردیم 2 ماه هم روش
عاقبت در یک شب از شب های دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان برمن خدای مهربان/نام شور انگیز " مادر " می نهد.
2740
باران جون هفته ده امروز تموم میشه. خیلی دیر میگذرن این روزا و هفته ها!

الی جون ایشالا که عفونتت خوب شده و مشکلی ندارین دیگه

بچه ها من دوهفته ای خونه نیستم و به نت دسترسی ندارم. ایشالا برگشتم اینجا پر خبرا خوب باشه
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
الی طلا ممنون عزیزم..

بهاری جا شما آی وی اف کردید یا میکرو؟ کدوم بیمارستان و هزینه ش چقدر شد؟

دیروز رفتم پیش مرمضی خوشم اومد ازش..آرامش خاصی داشت و منشی هاش هم خوب و دقیق بودن..یه کیسن سه سانتی داشتم که گفت امیدوارم آندومتریوزت دوباره برنگشته باشه و گفت یه دوره ال دی مصرف کن تا ببینیم رفع میشه یا نه....بعد هم گفت من دو دوره بهت دارو میدم که طبیعی اقدام کنی اگه نشد اونوقت میریم سراغ روش های دیگه...حالا تا ببینیم خدا چی میخواد
مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..
الی طلا با اینکه مامانمینا ساکن تهران هستن ولی خودم اینجا دانشجوام و رفت و آمد مدام برام سخته و عارفی بهم گفت که برو همون اهواز..عارفی به اکثر شهرستانیایی که توی شهرشون کلینیک ناباروری بود میگفت برید شهر خودتون
مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..
سلام بچه ها
بهاری جان خدا رو شکر که 10 هفته رو تموم کردی به نظرم دیگه روزهای بحرانی تموم شده

من امروز رفتم پیش دکتر خلفی به پیشنهاد شوهرم ولی کامالا بی خود و بی جهت .وقتی گفتم رویان بهم گفته مشکل ژنتیک دارید حرف رویان رو زد گفت به فکر تخمک یا جنین اهدایی باش همین .
دیروز با یکی از دوستام صحبت میکردم که 4 سال نازایی داشت .یه سال و نیم اصفهان رفته بود و نتیجه نگرفته بود بعد رفته بود تهران زیر نظر دکتر میردامادی .خدا رو شکر بعد چند ماه باردار شده بود خیلی بهم اصرار کرد که من هم برم پیش دکتر میردامادی و نظرش رو بدونم .زنگ زدم برای 17 اسفند بهم وقت داد .
اصلا دل و دماغ ندارم که برم برای انتقال جنین هام می ترسم از اون 5 تا همشون ناقص باشن کلی هم هزینه کنم و باز دست از پا دراز تر برگردم .
ان شالله همه دوستای تایپیکمون به دنبال بهاری جان تک به تک باردار بشن .همین که طلسم این تایپیک شکسته شد خودش خیلی امیدوار کننده است .
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)
ایزابلا جون منم پیش عارفی رفتم..بهم نگفت برو اهواز انجام بده.فقط گفت چون راهت دوره میتونی مراجعه کمتری داشته باشی و تماس تلفنی بگیری تا بهت بگیم چیکار کنی برا شروع سیکل..همین..ولی خداروشکر که مرمضی به دلت نشسته .ایشالا که دستش خیر باشه برات..
باران جون برا عفونت..تست کشت مایکوپلاسم واژن ...
بهاری جون خداروشکر...
2706