2733
2734
صبا جون همه مردا همینطورنن ذاتا.ولی یکی درکش بالاتر از اون یکیه و میتونه غریزشو خیلی خوب مدیریت کنه. شما باید باهاش صحبت کنی.از خواسته هات بگی.مردا حقم دارن بیچاره ها چیزی بلد نیسن.مامان و خواهرش ک دلش بحال منوتو نسوخته بیاد یادش بده تودوران بارداری چجوری با خانومت برخورد کن.خخخخ. من خودم یه مطلبی میبینم عکس میگیرم بش نشون میددم.یا اصن بضی حرفامو در قالب مشکل شخص دیگه ای باز گو میکنم و خودمم راه حلشو میگم.ک اونم یاد بگیره.زندگی یه تفاهم دو طرفس.همش ک نباید یه نفر سرویس بده.چ ازلحاظ روحی چ جنسی چ جسمی(مث کار خونه و ...)
التماس دعا 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از منم همش بیتابی میکنه من نزدیکی برام مثله سم میمونه هم جفتم پایین هم سابقه زایمان زودرس دارم اما شوهرم همش به روم میاره  خیلی سخته تو این شرایط درکت نکنن خب ماهم انسانیم احساس  داریم اما بخاطر سلامتی بچه تحمل میکنیم اونا هم وظیفشونه برا سلامتی بچشون تحمل کنن فقط مامانا که نباید به فکر باشن خوش به حالت که شوهرت درکت میکنه اعصابت ارومه دیگه من استرس زابمان زدررس و جفت و هزار چیز دیگه رو دارم باید استرس نزدیکی روهم داشته باشم بغض میگیره وقتی شوهرم برا نزدیکی بیتابی میکنه تازه من سعی میکنم از راه های دیگه ارضاش کنم اما میگه اینا فایده نداره😭

منم الان ۲۵ هفته هستم ولی هفته ای حداقل دوبار رو داریم،خیلی کم پیش میاد به همسرم نه بگم البته پوزیشنی انتخاب میکنم که اذیت نشم،به نظر من اگه دکتر ممنوع نکرده نیازی نیست که سخت بگیرین ،دو هفته پیش تقریبا ۵ شب پشت سر هم رابطه داشتیم هرچند خودم تمایل نداشتم اما چونکه اذیت نمیشم و به خودم سخت نمیگیرم اجازه دادم،توی بارداری اولم متاسفانه بیخودی منعش میکردم فاصله مون خیلی زیاد شد و منجر به افسردگی خودم شد،این بار دیگه تجربه دارم و نمیذارم بینمون فاصله بیفته

سه چیز را فراموش نکن: 1-به همه نمی توانی کمک کنی! 2- همه چیز را نمی توانی عوض کنی! 3-و همه تو را دوست نخواهند داشت!