2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم من عقدم نمیتونم نگه دارم دارم میمیرم از ترس چیکار کنم بیوفته؟ 

تو بارداری از شوهر شرعی و قانونیت اینم هدیه خدا و ثمره عشقه 

من نمیدونم چه جوی میندازن ولی میدونم ممکنه آخرین هدیه باشه ها و دیگه خدا بهت نده 

تو بارداری از شوهر شرعی و قانونیت اینم هدیه خدا و ثمره عشقه  من نمیدونم چه جوی میندازن ولی مید ...

از همین میترسم خودمم😭😭ولی نمیتونم شرایطشو ندارم به هیچ عنوان شرایطشو ندارم دو ساله عقدم شاید ی سال دیه عروسی بگیرم 

از همین میترسم خودمم😭😭ولی نمیتونم شرایطشو ندارم به هیچ عنوان شرایطشو ندارم دو ساله عقدم شاید ی سال ...

چرا انقدر عقد موندی ؟ ازدواجت سنتی بود ؟ همسرت مشکلی داره با نگه داشتنش

میوتی میم🐈یه تعلیقی بیچاره😁
چرا انقدر عقد موندی ؟ ازدواجت سنتی بود ؟ همسرت مشکلی داره با نگه داشتنش

بابام میگه تا خونه درست نکنید نمیزارم مام تازه شروع کردیم ساختنو.

ازه اصن نمیتونیم نگه داریم اصلا. چه درمان خونه ای برا سقطش خوبه. اصن ممکنه اشتباه باشه بی بی چک؟ 

بابام میگه تا خونه درست نکنید نمیزارم مام تازه شروع کردیم ساختنو. ازه اصن نمیتونیم نگه داریم اصلا. ...

ببین درکت میکنم خودم هم سنتم و عقدم اما به عواقب سقط هم فکر کن به این راحتی ها نیست ها

اول باید دکتر بری امکان خطای بیبی چک هم وجود داره اما مگه نمیگی باکره ای ؟ فقط در صورت ریختن آب منی قسمت واژن امکان بارداری هست چطور باردار شدی ؟

میوتی میم🐈یه تعلیقی بیچاره😁
ببین درکت میکنم خودم هم سنتم و عقدم اما به عواقب سقط هم فکر کن به این راحتی ها نیست ها اول باید دکت ...

عزیزم امکانش هس از هزار نفر شاید 200 نفر اينجوری میشن. رفتم داروخونه گف به احتمال زیاد مایع جذب شده و بالاتر رفته و امکانش هس