2733
2734

ازشون خرید نکنید یک ماهه پول دادم مانتو را ارسال نکردن توهینم میکنن کلی کد رهگیری و رضایت مشتریان الکی دل ن اما در واقع دروغه حرومشون بشه خرج داغ عزیزان کنمlebasskhoone

سراسر زندگی من معجزه بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب من الان اینو سرچ کردم ،چند تا پیجم برای کلاهبرداریش زدن که  

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2740

منم کوسن و رانر سفارش دادم قرار بود چهارشنبه ب دستم برسه ولی فعلا نیومده ،استرس گرفتم😬😬

۳تا دخترهای گلم و ۳ پسرهای عزیزم مامان عاشقتونه😍 تعداد بچه هارو رد گم کنی زدم تا آشنایی شناساییم نکنه😎مرزهای خلاقیت جا ب جا شدن ک 🤣🤣🤣😂
چقد دادی واسه پول مانتو؟

اگ زیاد بوده ک بت ی پیج بدم برو بهش پیام بده با سند و مدرک بگو کمکت کنه ک پولت و پس بدی 

از این پیج های افشاگریه چندبار دیدم ک گذاشته آدرس پیج هارو ولیه ریپورت اونام از ترس پول رو برگشت زدن

ho

یک این همه پیج معتبر هست برای خرید مثل با سلام، کمدا

دوم زمانی ک میخاین از ی پیج ناشناس خرید کنی از جایی باشه ‌که ادرس حضوری فروشگاه داشته باشه،تلفن ثابت

برخورد من بستگی به طرز ریپ کردن و لحن صحبت کردنتون داره
2706